Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Én vagyok a béna? Hogy tud...

Én vagyok a béna? Hogy tud egy anya aktív netes közösségi életet élni család mellett?

Figyelt kérdés

Tuti valamit rosszul csinálok, ismerősöm egyedülálló anya, de olyan szintű face életet él, állandóan trécselgetések ugranak fel az üzenőfalon, elmondása szerint csak 3-4 emberrel beszél privátban napi szinten. Hát én már kelletlenül érzem magam, hisz azt látja az ember, milyen "népszerű". Nekem reggel és alvásidőben ha jut időm nézegetni. Egy emberrel beszélek kb párnapont éjszaka. Valahol okoz az emberben egy kisebb frusztrációt, hogy ő milyen népszerű emiatt én meg csak leszűkülök a család, háztartás, meg esetleg ha itt ott találkozok valakivel azokra a kapcsolatokra,

Egyszer próbáltam, beszélgetni, de hát csóri gyerekeimre nem tudtam akkor figyelni rendesen.

Vannak, akik úgy vannak beállítva, hogy képesek err is meg arra is tökéletesen összpontosítani?


2018. nov. 7. 07:57
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
76%

Miért nem tőle kérdezed meg?

Lehet a buszon írogat, aztán a délutáni alvás közben, majd akkor amikor a két gyerek játszik, fürdetés közben... Sok opció van.

Te mit szoktál csinálni ilyenkor?

2018. nov. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Fürdetés közben én beszélgetek a nagyobbakkal, kicsit rendezem. Délutáni alvás náluk nincs, nálunk van, akkor kint az udvart rendezem vagy főzök (neki is van udvar). Valami mindig van..Főzés közben próbálok roemltakarítani vagy a naggyal tanulni, vagy vmelyik olvas nekem. Ha véletlenül délelőtt nem tudok főzni.
2018. nov. 7. 09:15
 13/19 A kérdező kommentje:

nem buszozik sem ő, sem én. kocsizunk ....

mondom nekem nem megy...viszont ébresztenem kell a kicsit vizsgálatokra, mára ennyi

2018. nov. 7. 09:16
 14/19 anonim ***** válasza:
85%
Én azt nem értem miért is foglalkozol ezzel? Fb? Hagyjuk már! Mindenkinek arra van ideje amire szeretné hogy legyen, ha 5 perc akkor annyi ha 30 akkor annyi. Inkább kimegyek a kertbe kicsit gereblyézni mint hogy a fb-on lógjak. Volt egy kolléganőm, ő munkaidőben élt fb életet, ahelyett hogy dolgozott volna. Népszerű? Hol, kinek? Minden embernek más az érdeklődési köre, nem kell neked őt utánozni. Csak arról van szó, hogy úgy alakitja a napjait hogy minél több időt tudjon a "hobbiának" szentelni. Ezzel nincs is gond.
2018. nov. 7. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
89%

Jajj hagyjuk már ezt. A FB-on szeret sok ember egy új kis világot teremteni magának ahol ő az lehet aki lenni akar. Fölösleges ezen rágódnod hogy milyen népszerű, lehet csak annak akarja magát mutatni.

Ne haragudj de ez kamasz hiszti szint hogy ki mennyit van fent, és hányan foglalkoznak vele.

legyél jó a valódi életben, ne azon keseregj mit láttál a FB-on.

2018. nov. 7. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
92%
Ennek a kérdésnek és a hozzászólásaidnak eléggé olyan szaga van, hogy anyuka nem csinál semmit, gyereket is rosszul nevel, mert SNIs mind a kettő, nem is foglalkozik velük, házimunkát se végez és még az udvart sem rendezi.
2018. nov. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem lenne időm de én töröltem a Facebook öt 2 éve.

Egyenlőre egy gyerekem van de úgyis van dolgom bőven.

2x1 órát alszik, akkor felnezek ide és hoxara. Amúgy pihenek, főzök, mosás indítok, port törlok meg ilyenek. Ha ébren van akkor rá figyelek mert kezd felállogatni és néha nagyokat tud borulni. 2x sétálunk egy nagyot, olyankor néha telefonálok anyuval, barátnőmmel stb de akkor ugye nem zavarja. Itthon ha hozzá érek a telefonhoz már jön és venné el tőlem,pedig egyedül játszik.

Szóval.. Időm lenne csak igényem nincs. Megélem a mindennapokat, emiatt lelehet pontozni, mert sokan ezt nemtudjak vagy nem képesek megtenni. Nem ítélem el azt a típust sem, akit te írsz, lehet h a gyerekei igyis elvannak vagy nemtudom. Nem látom milyen egy napjuk, így nem is ítélkezem. De ismerek olyat, ahol a 2szulo nyomja a telefont a gyerekek meg leszrva.. De ha rosszat csinálnak már utólag kapnak érte, szóval nem szólnak rájuk h azt ne mert baj lesz stb.. Na mindegy

Mindenki mas és élj úgy ahogy neked jó, úgyis kinyilik a világ ha nagyobbak lesznek a gyerekek stb!!!

24N

2018. nov. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
85%
Most komolyan az a kérdés, hogy hány felületes ismerőssel kellene ahhoz fecsegni a semmiről áló nap a messengeren ahhoz, hogy menőnek érezd magadat?
2018. nov. 7. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

17-essel értek egyet.Én fent sem vagyok a facebookon.Én nem akarom a drága időmet arra fecsérelni, hogy azt nézzem, ki mit ír oda, mit csinál.Aki lényeges számomra és fontos, azt személyesen szeretném látni, találkozni vele, vagy telefonon hallani a hangját.

Aki meg nem lényeges, nem fontos személy, arról minek olvassak? És minek teregessem ki az életemet másoknak?

Van 3 gyerekem, férjem, szüleim, testvéreim, sok unokatesóm, és sorolhatnám.Na és sok állatom, akiket imádok.Velük, akiket felsoroltam nem a számítógépen akarom tartani a kapcsolatot, hanem életben.

Ezenkívül vannak jó munkatársaim, akikkel nap mint nap együtt vagyunk.Meg jó szomszédaink.És sorolhatnám.

Nekem a család, munka annyira leköt, hogy nem fogok interneten kapcsolatot tartani senkivel.

Egyedül ide szoktam belépni, munka után pihentetőül fél órát. De legtöbbször csak valaki felidegesít valamivel.

2018. nov. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!