Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen lelkivilága van annak...

Milyen lelkivilága van annak a szomszédnak, aki a kerítésen véletlen átrúgott bőrlabdát kivágja és ordít a gyerekekkel?

Figyelt kérdés
Értem, hogy dühítő, de ennyire. szanaszét szabdalta a drága focilabdát
2018. nov. 7. 16:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%
Itt van egy állítása szerint 18 éves fiúcska, aki mindenhol hangoztatja, hogy utálja a gyerekeket. Ő biztos tudna mesélni.
2018. nov. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%

És annak az anyának, aki leordítja 2 5 éves fejét, mert véletlenül megrúgták gumilabdával a 2 év körüli gyerekét???


Vannak primitív emberek.

2018. nov. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Vagy csak betelt nála a pohár
2018. nov. 7. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
92%
Mindig érdemes a másik felet is meghallgatni. Ha valakinek a szomszédjában gyerekek visítanak órákon át, hétvégén meg egész nap, a legtürelmesebb ember is állat lesz ha átrúgják a labdát is. Gyerekes anyuka vagyok, mégis néha ahol többgyerekes család gyerekei feszt ordítanak meg vitáznak meg egyebek, ott bizony nehéz nyugodtnak maradnom. Nem vágnám szét a játékukat hisz anyagilag ehhez nincs jogom, de felmenne a pumpa a tízezredik visítozásuk után.
2018. nov. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
Nézd, nyilván volt ennek azért előzménye rendesen, úgyhogy lehet hogy épp egy birkaturelmu, angyallelku ember a szomszéd, akinél most mondjuk 5 év után betelt a pohar
2018. nov. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
suliból rugták át. Max 4-ig van visongás szünetekben
2018. nov. 7. 17:59
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Most őszintén? Mit foglalkozol ezzel? Ha azt írják itt hogy huhuú mekkora szemét állat az az ember, az oszt vagy szoroz a számodra, azaz a kérdésed valóban egy segítség- vagy tanácskérés? Nyilván nem. Szóval teljesen értelmetlen ezen nyaralnod.

Akkor érteném meg, ha mondjuk otthon történik és jogilag érdekelne, kötelezheted-e a labda kifizetésére a szomszédot. De most komolyan a lelkéről akarsz beszélgetni?

2018. nov. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Mondok neked valamit!

3 gyerekem van. Jön a 4.

Betyár türelmes ember vagyok,egy sárga lapos mellett nőttem fel így ő felkészített a türelem tanulására.

Lényeg a lênyegben.

Vettem a gyerekeknek egy felfújható a házat 10ezer forintért. Felfújtam 1x szép volt. Tartott 1 hétig mikor ugrálóvárnak nézték és kipukkant. Megkerestem a 180 magas 2 oldalas kifordíthatós babahàzon a lyukat és beragasztottam. (Mellékesen hozzá teszem itt volt a medence buli is mikor vettem azt is fújkáltam majdnem egész nyáron) Na de! Ez a ragasztás 2 napig tartott mikor a lányom üvöltött hogy elromlott. Elmondtm 90x nem ugráló hanem babaház ahová beviheted a macit a tesód játszani szépen!

Még kaját csináltam természetesen ugrálás lett a vége akkor vártam 5 napot mire rászántam magam felfújjam. Megkeresni egy 2 mm-es lyukat is buli ha közben egy 1 éves üvölt a füledbe. Na de meglett. Ragasztottam. Ezt játszottam egész nyáron. Mikor is egy szép augusztusi délután felfújtam lemostam kinn és beragasztottam mindenhol. (már legalább 80 lyuk volt azon a xaron) Mire bevittem és hoztam a többi részét a puffogsz hozzá a gyerek a kis 18 kgs gyerek elkezdett ugrálni rajta és kész ott lett elegem és üvöltöttem és kivittem az udvarra és szanaszét vágtam a késsel a 10.000 ftos babaházat.

Mikor a férjem hazaért kérdezte miért van a kukába. Én meg mondtam mert betelt a poharam.

Most azt hogy te éppen elkaptad ezt a pillanatot az azt bizonyítja nincs jobb dolgod és valószínűsíthető hogy gyereked sincs. Vagy ha van akkor egy ming vázád van ami semmit nem csinál.....

2018. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%
8, nagyon nagy vagy 😅😅😅 én is törtem már el a gyerek egyik játékát amikor ezredjére hisztizett miatta. Van ilyen. Ha betelik a pohár, jobb így kiadni mint egy pofonnal, aminek nem vagyok híve.
2018. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%
Igen. Jobb egy játékot ami mint a gyereket.
2018. nov. 7. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!