Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti milyen születésnapot...

Ti milyen születésnapot rendeztetek az 1 éves szülinapra?

Figyelt kérdés
Kik voltak a vendgeket? Hányan voltak? Otthon vagy máshol? Tortát csináltál vagy rendeletek? Díszítés volt? Bantal-e meg vmit? Csinálna-e máshogy?
2018. nov. 26. 12:34
 1/7 anonim ***** válasza:
Semmi különöset. Torta, lufi volt. De más díszítés nem. Csak a nagyik jöttek, mást nem hívtunk. Otthon voltunk. Nem bántam meg semmit sem. Jól elvoltunk, csináltunk képeket, hogy legyen örök emlék. De ennyi, nem kell semmi extra.
2018. nov. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Torta, lufi, csak, hogy meg legyen örökítve. Fél óráig bírta az egészet a gyerek, úgy mindennel együtt. :) Ebben az is benne volt, hogy a végén szétszedte a tortát (egy nagy maci volt). :-D Nagyik jöttek még. Szerintem túl sok vendéget és felhajtást nem érdemes csinálni, mert a gyerek úgysem fogja bírni, és vele kell majd foglalkozni.
2018. nov. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
93%
Ez csak a szülőknek fontos, nem jó a kicsinek a nagy felhajtás. Csak szűk család. 4 éves kortól érdemes kis zsúrt rendezni ovis barátokkal, előbb nem igazán.
2018. nov. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Rokonok jöttek, nagyszülők nagynénik nagybácsik unokatesók.

Sok lufi volt a díszítés.

Sültes tál volt marha pörivel, csoki torta amit mi vettünk. Más ia hozott így 4 torta lett, tejszínes barackos, és két gesztenyés. A fiamat nem érdekelte kb semmi, jót evett és a tortát meg sem kóstolta. Unokatesókkal kijátszotta magát lufikat imádta :)

2018. nov. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat. Mi is csak szűk családot tervezünk.
2018. nov. 26. 13:34
 6/7 anonim ***** válasza:

Szűk család volt, de az is 20 fő. Két testvérem és családjaik, apukám, anyósom, a férjem két öccse, és a dédik. Itthon voltunk.

Tyúkhúslevest főztem a férjem papája pedig marhapörköltet főzött bográcsban. Volt egy pici torta, amit rendeltünk. Mi nem szeretjük a tortát, csak azért volt, hogy mégis legyen tortája, meg ezen kívül volt 3 féle sütemény.

Díszítés csak annyi volt, hogy pár lufit felakasztottam, volt egy kis köteg héliumos lufi is, bár attól félt a lányom😄

2018. nov. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Torta (en sütöttem) lufik, nagyszulok, keresztanya es keresztapa volt + a parjaik


Hidegtal es egy "vendegtorta" volt. Keszultek kepek, videok es szülinapi poszter.

2018. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!