Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 1hós babának milyen szúnyog...

1hós babának milyen szúnyog elleni dolgokat tudtok mondani? Nemsokára nyaralunk

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 18:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Bocs de 1 hónapos babával mentek nyaralni?

elektromos szunyogirtó?!

2010. jún. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
1 hós baba ne kerüljön olyan helyre, ahol szúnyogok vannak, 4 hetesen még a szobából sem igen kellene kimennie, 6-8 hét a gyermekágy... nem akarok beleszólni, de ha kérdésedben már itt is gondok vannak. Nemrég született meg és már vegyszereznéd a levegőt vagy kennéd a bőrét valami szúnyogírtóval, csak azért, mert nyaralni szeretnél? Anya lettél és ez felelősséggel jár! Szerintem ne menjetek nyaralni. L27
2010. jún. 27. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szunyoghálo a babakocsira,hordozora,utazoágyra. Nem fújnék rá semmilyen szunyogriasztot.


2 gyerekes anyuka

2010. jún. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Az elsőnek írnám hogy igen megyünk mert van tesóméknak Balcsin nyaraló,és min 1 hetet lent szokott lenni a család,ráadásul ízkapcsolatos,így nem tudom sok féle képpen kiküszöböli a szúnyogokat,de a háló jó megoldás!!

2010. jún. 28. 23:42
 5/5 A kérdező kommentje:

A másodiknak írnám hogy már 9 naposan kimentem kislányommal,és anno kisfiammal is.

Nyáron melegben inkább kint vagyok vele mint bent aszalódjunk,nyitott ablaknál.Vagy arra gondoltál az ablakot sem szabad kinyitni,neogy levegő érje??

Nevetséges!Kisfiamnak sem lett semmi baja tőle,már 21hós:-))Nem azért megyek hogy napoztassam meg fürdessem,és a saját kényelmem ápoljam,tudom mivel jár a gyerek neveés már egy ideje benne vagyok,és élvezem csak 1 hétre úgymond elköltözünk ahol más a körülmény pl:több a szúnyog....

2010. jún. 28. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!