Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők, mit gondoltok erről...

Szülők, mit gondoltok erről az ajándékról?

Figyelt kérdés

Anyukámnak nem tudom mit vegyek karácsonyra.

Szülinapjára egy szeretlek feliratos párnát varrtam neki,most mást szeretnék. A buszon ha megyünk valahova én mindig zenét hallgatok. Múltkor kérdezte, hogy mi van az mp hármammal. Biztos nem miattam, mert én telefonról hallgatok. Ezért úgy dontottem veszek neki egy mp hármat. Sokat buszozik, mert háromnegyed órára van a munkahelye. A buszon ki nem szeretne zenét hallgatni?

Így holnap megyek és veszek neki egy mp hármat, fülhallgatót, és rátoltom a kedvenc zenéit, majd karácsonykor beteszem neki a fa alá :]

Vélemény? :]

[megjegyzem, hogy fiatalos anyuka]



2012. dec. 7. 19:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereti a zenét akkor szerintem jó ötlet.:) Az én anyum 52 éves de ő is szeret zenét hallgatni a buszon.
2012. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi, én nem vagyok szülő, de szerintem nagyon jó ajándék, hasznos és figyelmes is! :-)
2012. dec. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nekem harminchét :D Szép csinos, és kedveli a zenét. Sajnálom amikor én zenét hallgatok ő meg ül mellettem mint egy darab fa.
2012. dec. 7. 19:09
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó ötlet. Viszont nem lehet, hogy azért kérdezett rá, mert azt szeretne Neked venni karácsonyra?
2012. dec. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nem, én már megkaptam az ajándékot.És tudja hogy telefonról szeretek, nem akar azt venni :D
2012. dec. 7. 19:23
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.


Akkor tuti jó ötlet. Én csak 2 évvel vagyok fiatalabb, mint anyukád és én örülnék ha a gyerekem ennyire odafigyelne, hogy mit szeretnék:-)


Hány éves vagy egyébként?

2012. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tizennégy éves vagyok és lány.
2012. dec. 7. 19:54
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
ha a kedvenc színében veszed akkor lesz telitalálat
2012. dec. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

És hol vegyem meg? Tesco vagy Media Markt vagymiaz.

Hol olcsobb?

2012. dec. 7. 20:28
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább Media Markt, Euronics, ott több féle van, mint a Tescoba vagy az Auchanba, bár ott is körbe nézhetsz.
2012. dec. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!