Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lebeszélnétek 16éves lányotoka...

Lebeszélnétek 16éves lányotokat egy 25éves férfiról? Engednétek hogy együtt legyenek?

Figyelt kérdés
2017. máj. 28. 17:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
98%
nem ugrálnák örömömbe az biztos. Viszont a tiltással lehet az ellenkezőjét érném el azzal amit szeretnék. Azért egy alapos elbeszélgetésre bizti sort kerítenék minél hamarabb
2017. máj. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
82%

Az a jó kérdés, hogy egy felnőtt férfi miért csak 16 éves kamaszt tud megfogni? A saját korosztályában nem tud érvényesülni, annyira komolytalan?

Én megkeresném az illetőt és kérdőre vonnám, mert egyáltalán nem tetszene a dolog és én vagyok az apja, aki felelős a lánya testi-lelki fejlődéséért. Egészséges 25 éves nem kezd 16 éves gyerekkel komoly szándékkal.

2017. máj. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Egy 25 éves fiú, már nem csak kézen sétálva akar menni egy 16 éves lánnyal. Erről felvilágosítanám a lányomat.
2017. máj. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is volt 17 évesen idősebb pasim. Szüleim sosem tiltottak. Beszélgetés nálunk is volt. Nem volt hosszú életű kapcsolat, hagyták, h magamtól rájöjjek.
2017. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
48%
Az sem jobb ha egy 17 éves fiúval hagynám hogy együtt legyen.De ez egyénfüggő, és elbeszélgetnék mindkettejükkel, mert tiltással nem lehet elérni, hogy különváljanak, ha szeretik egymást.
2017. máj. 28. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Hagynám, viszont ahogy előttem is írták,egy egyszerű, barátságos ismerkedéses beszélgetésre elhivnám. Nem számonkérésre. Tiltás lehet, hogy ellenkező hatást vált ki. Plusz én is 16 évesen ismerkedtem meg a férjemmel, ő akkor volt 29. Most már van 2 gyerekünk és jelentem, még mindig imádjuk egymást.
2017. máj. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
97%
Én is 16 évesen ismertem meg a férjem, aki 25 volt. :) Akkor viszont még nem működött a dolog, túl fiatal voltam, aztán rá 3 évre összejöttünk újra. 10 éve vagyunk házasok és két gyerekünk van. :)
2017. máj. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
96%

Megpróbálnám, vagyis legalább leülnék beszélgetni a kapcsolat veszélyeiről (védekezés fontossága abszolút, ne hagyja, hogy irányítsák vagy ürítőedénynek használják), vagy hogy ha hosszú távon tervez, milyen gikszerek lehetnek (hogy bizony azoknak a 25 éveseknek, akik nem a saját korosztályukban keresgélnek, lehet, hogy érettségi gondjaik vannak, az meg már 3-4 év múlva is gondot okozhat). Plusz egyértelműen szeretném a pasast megismerni minél előbb.


Ismertem olyan párost, akik úgy, hogy a lány 18 volt, a férfi meg 27, tök jól elvoltak. Más kérdés, hogy ebben az esetben a lány tényleg jóval érettebb volt a koránál és több élettapasztalata is volt (pl. színész és balett-táncos volt kisebb társulatoknál, és rengeteget utazott, volt, hogy huzamosabb ideig, pl. egy nyárig vidéken lakott szülők nélkül és magának kellett magát eltartania... jó persze vmit nyilván besegítettek a szülők, de jobbára a saját megkeresett pénzéből, már tapasztalt volt abban, mi az, hogy befizetjük a számlát, rezsiköltséget, magára főzni, mosni... jobban passzolt az életvitele egy 20onéveséhez, mint az átlag tinilánynak).

2017. máj. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim válasza:
100%
Tiltani semmiképpen nem tiltanám, mert azzal valószínű pont az ellenkezőjét érném el. Az én tapasztalatom hasonló esetben: a lányom volt 17 éves a fiú 22,fél év után a srác hozzánk költöztt,majd külön mentek albérletbe úgy hogy mind a kettő suliba járt még. Miután a fiú végzett elkezdett dolgozni a lányom pedig le tette az érettségit vissza költöztek hozzánk, 5 évig éltek együtt a srác meg kérte a kezét karácsony esete . Január hatodikán vissza is adta a lány a gyűrűt mert igazából már rég rájött hogy házasságot nem akar vele csak eddig el voltak egymás mellett. Nem mondom hogy helyes volt hagyni hogy rá menjen öt év amíg rá jött,hogy nem hozzá való a srác, de mindig jobbnak tartom mintha erőszakkal eltiltottuk volna és elszökik vele. Azóta talált párt mind kettő. A lányom nálánál 13 évvel idősebb férfival él, most vannak lakás vásárlás előtt és a baba is tervben van.
2017. máj. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 Dew-i válasza:
100%

Csak a saját példám írom, eléggé beszédes.

25 évesen éves lánnyal jöttem össze. Szülei kezzellabbal tiltakoztak. Egy év múlva megis összehazasodtunk.Mondtak , majd nézd meg a Hugod! A hug nak 2 vlás 2 gyermek 2 korabeli apától, boldogtalan élet , magányosan. Mi 44.éves házasságunk ünnepeljük.boldogan a nyáron! Szintén 2 gyermekkel.

2017. máj. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!