Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 6 éves lánynak karácsonyra...

6 éves lánynak karácsonyra vmi "fejlesztő" játék? Társas, amivel egy kicsit alakul a logikája, memóriája, esetleg új ismeretekre tesz szert.

Figyelt kérdés
2018. dec. 1. 09:17
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
5-ös, én azért nagyon sajnálom a gyerekedet, ha egyáltalán van, hogy semmilyen játékot nem kap. Mert minden játék tanít, fejleszt valamilyen készséget, még egy egyszerű labda is. Nálatok pedig nem lehet Karácsonykor tanulni, fejlődni.
2018. dec. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Ki lehet forgatni amit mondok, pont nem érdekel. De más Napóleonról tanulni a fa alatt és más labdázni. Szerencsétlen kölyköknek már szabadsága sincs, mert a szülők megszállottan pörögnek, hogy tudatosan fejlesszék őket. Ez a gyerek olvasni és számolni fog, ha anya lelazul, akkor deriválni csak jövő karácsonykor, de nem Twisterezni vagy Jengázni, elhiheted!
2018. dec. 1. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Mert a labda nem fejlesztő játék, mi? Ne röhögtess!

Amúgy ha hiszed, ha nem, jenga és twister is van. Upsz!

A "Ki nevet a végén?" megfelelő játék neked? Ja, nyilván nem, hisz az meg a türelmet, a logikai készséget és a kudarctűrést fejleszti. Bakker, már megint nem jót játszottam a kölykeimmel!

2018. dec. 1. 10:59
 14/31 anonim ***** válasza:
kölökként a nagy kedvenc a figurix volt, meg a labirintus, meg az a répás-nyulas társas, nem jut eszembe a neve, a nyulak mennek fel a dombon, és ahogy forgatod a répát a domb tetején, néha leesnek. hátha valaki rájön. Az uncsiknál a dooble a nagy kedvenc, az rohadt jó játék, nekünk fiataloknak se unalmas, ha lepasszolják a kicsit játszani, meg a thinkfun bármelyik játékát ajánlom (én húszévesen is megveszek egyet-egyet, tényleg jók), és a storycubes (sztorikocka) nevű játék is jó, főleg, ha nagydumás a gyerek.
2018. dec. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
Nekem mostanában a dobble tetszik nagyon, ovisok már simán nyomják, szerintem 6 évesnek teljesen jó.
2018. dec. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

Dooble, zingo van.

Nagyon köszi az ötleteket!!!

2018. dec. 1. 11:22
 17/31 anonim ***** válasza:

"Zsebre megy"

Segít a gyereknek megtanulni bánni a pénzzel. Kicsit olyan mint a gazdálkodj okosan, csak nem olyan "felnőttes".

2018. dec. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%
az a nyulas a Lotti Karotti ;) de egy 6 éves abból már kinőtt.
2018. dec. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
Még egy szavazat a Figurixre (;
2018. dec. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Én most a Rókanyomon társast néztem ki. Smart Games játékok is szuperek, Camelot Jr-t és Noé bárkáját is tudom ajánlani.

Cardline állatok kártyajáték, Club 2%

2018. dec. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!