Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mikor mentetek vissza...

Ti mikor mentetek vissza dolgozni szülés után?

Figyelt kérdés

Én csak most fogok szülni de a munkám nem engedte hogy dolgozzak a gyár körülményei miatt, 8 hetesen el kellett jönnöm de nagyon hiányzik a munka, illetve meg szoktam azt is hogy abból a fizetésből tartom fent magam (plusz párom de ő nyilván ugyanazt az összeget kapja) a tappenzen viszonylag jól kaptam 180ezret, cseden 300 körül lesz a fizetés ami ugye jó mert majdnem annyit kerestem viszont a baba 6honapos korától a fele lesz, és akkor már szeretnék vissza menni dolgozni mert van hitelem nekem is páromnak is, de ő is jól keres 400 körül, viszont már anyám most megvetett hogy majd a (párom anyukája) hogy szép majd a nagymama fogja fel nevelni a gyerekem. Most nem tudom hogy tényleg így gondolja hogy szar ember lennék ha már fel éves korában vissza megyek (mert persze megoldanánk hogy akár 2 évesig is itthon legyek) de szeretném ha mindent megkaphatna és nem kellene sakkoznunk (lovakat tartunk fent egyébként oda is sok elmegy) vagy esetleg az anyám gondja hogy nem ő vigyáz rá... Elég irigy típus de nem tudok mit csinálni ha ő is dolgozik még a másik mama meg pont akkor megy nyugdíjba ráadásul városba lakik nem 80kmre... (Cégem ott van ahol anyám lakik)


A lényeg hogy bogarat ültetett a fülembe ezzel a beszolasaval, érdekel hogy ki mikor ment vissza milyen vonzatból. Akik korán mentek vissza ti kaptatok ilyen megjegyzéseket? Félek ha már anyám megszolt mindenki szarnak néz majd..


2018. dec. 1. 20:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
10 hónaposan adtuk bölcsibe a fiúnkat és én visszamentem dolgozni. Hiányzott már a munka is, de nem csak az, hanem maga az a közeg, az hogy emberek között legyek, legyen akihez hozzászóljak stb.
2018. dec. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
70%
6 évig voltam otthon, szerettem volna nevelni őket, az fontosabb mint a bevétel.
2018. dec. 2. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
54%

Imàdtam ammunkámat

Utolsó pillanatig dolgoztam pedig ingáztam


Azóta volzam benn amunkahelyemen

Hetente beszélek a munkatársakkal


Lányom 5 hós


Csak anyatejes még



Pici

Nagyon pici


Mindenkit szeret mosolyog, de ga baja van akkor csak nálam nyugszik meg.



Mi a terv adddig a babával amig dolgozol?


Egyébként mi lassan belevágunk a 2. Gyerek vállallásba.

Így rővidebb időt leszek itthon

2018. dec. 2. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Gabica27,

privátban nem szoktam válaszolni, de javaslom kérj javaslatot a neurológustól. Tudom, hogy problémával jártok. Bár Db, de sokakat itt úgy vesznek fel. Még akkor is, ha kistesó van otthon. Természetesen az orvosilag indokolt esetekre gondolok. Nem sima ügyeskedésre.

2018. dec. 2. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Igen,sajnos nem veszik fel BÖLCSIBE, mert nem beszél...ez van. És nem szobatiszta.


Lassan egyetemi diploma kell oda is :(



Amúgy jogtalanul,mert hely van,és dolgozok.

2018. dec. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Vittünk már ajánlást a neurológustól,nem érdekli a vezetőt sajnos... :(
2018. dec. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Bocs,nem offolom szét a kérdésed,kérdező.. csak kipattan belőlem az ideg ilyenkor.
2018. dec. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
76%

De bölcsiben nem kell sem beszélni, sem szobatisztának lenni, az az ovi. A bölcsi akár babákat is fogadhat, nincs ott ilyen feltétel.

Oviban elvárás, hogy szobatiszta legyen és hogy beszéljen.


A kérdésre válaszolva: A nagyobbik fiam egy hónap híján 2 éves volt, amikor bölcsis lett, a kisebbik 21 hónapos volt.

2018. dec. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
8 hónaposan ment bölcsibe, én meg visszamentem dolgozni. Hiányzott már nagyon a munkám és egyáltalán az, hogy valakihez hozzá tudjak szólni...
2018. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!