Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Meg lehet győzni egy nőt,...

Meg lehet győzni egy nőt, hogy szülés után ne rohanjon vissza dolgozni?

Figyelt kérdés
Elvileg még 2 hét és megszületik a kislányunk. A párom szereti a munkáját, nem stresszes, de sok futkározással jár. Kijelentette, hogy 3 hónapot akar csak kiesni belőle, aztán megy vissza... Nekem ez nagyon nem tetszik. Bébiszittert szeretne fogadni, de én jobnak látom, ha egy ilyen kicsi gyerek mindig az anyukája mellett van. Jól élünk, egyáltalán nem szorulunk rá arra a pénzre, ami így kiesne neki, de ő nem akar engedni... Valahogy meg lehet győzni szerintetek?
2018. febr. 2. 15:26
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
63%
Mániákus vagy idióta , ez lesz még cifrább ettől . Akkor minek szült ha az alap dolgokkal emberi igényekkel nincs képben ?
2018. febr. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
43%

Akkor miért nem maradsz otthon te?

EGy nőnek megszűnik az élet, ha anya lesz? Apa is otthon lehet ám!

2018. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem jegeld a témát egy kis ideig. Ha megszületik a baba és látja, mennyire szüksége van az anyjára, könnyebben meggyôzhetô lesz szerintem. Az is lehet, hogy magától megváltozik a véleménye.
2018. febr. 2. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Én itthonról dolgom nagyrészt, de sokszor van, hogy el kell futni ide-oda, főként teljesen váratlanul. Itthon dolgozószobám van, külön bejárattal, jönnek-mennek az emberek, szóval kell mindenképpen a baba mellé "valaki"... aki egészen eddig azt hittem, hogy az anyukája lesz. Szeretném is ezt természetesen.
2018. febr. 2. 15:38
 5/23 A kérdező kommentje:
Viszont ha most azt írja valaki erre, hogy én adjam fel az állásomat... :) Abból élünk, nem tehetem.
2018. febr. 2. 15:39
 6/23 anonim ***** válasza:
88%

Lehet magától megváltozik majd a hozzáállása, legalábbis az enyém megváltozott.

Én nem voltam ennyire szigorú, de azt mondtam egy éves korában megyek vissza dolgozni. Aztán egy évesen elképzelni nem tudtam hogy odaadjam idegennek, pedig a munkahelyemen is nagyon vártak vissza. 3évig maradtam otthon vele, életem egyik legszuperebb időszaka volt

2018. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy megváltozik a véleménye,ha már megszuletik a baba.
2018. febr. 2. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
73%
Mondjuk ezt lehet előbb kellett volna tisztáznotok.
2018. febr. 2. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%

Hàt,elég nehéz helyzet.

Vàrd meg míg megszületik a kicsi,aztàn meglàtod,hogy alakul a dolog.Ha akkor sem vàltozik a véleménye,akkor nincs ötletem mit lehetne tenni.

Viszont pl.mi semmi olyat nem teszünk ,sem a kapcsolatunk van,sem csalàdi szinten,ami a màsiknak nem tetszik.Mindig próbàljuk megtalàlni a mindenkinek jó megoldàst.Szóval ha nekem azt mondanà a pàrom,hogy szeretné ha tovàbb otthon maradnék,nyitott lennék a kompromisszumra.

2018. febr. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Mostanában a párok nem komunikálnak egymással?

Gondolom nem megismekedésetek után egy hónappal lett terhes, h ezt a babás témát ne lett volna idő átbeszélni, és/vagy megismerni a másikat, annak hozzáállását.

2018. febr. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!