Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rosszul gondolom, hogy nem...

Rosszul gondolom, hogy nem vágyom még egy gyerekre nőként egyenlore? Vagy lehet mar soha?

Figyelt kérdés
Legalábbis nem mostanaban szeretnek, vagy az is lehet soha..31 eves leszek hamarosan.Van egy 2,5 éve tarto kapcsolatom, ami szepen fogalmazva eleg heves.Gyakori vitazasok, nehany szakítás is volt.Párom 22 lesz, szoval fiatal meg, de o mar a kapcsolatunk eleje ota nyaggat, h gyereket akar tolem.Nos, en tobb okból nem szeretnek pl;nincs állásom jelenleg, van mar egy 11 eves lanyom, akit szinte gyerekfejjel szültem, es en borzasztó nehezen éltem meg a terhesseget (plane, h apuka egesz vegig lesetojt', megcsalt), es az anyaságot sem éltem at roppant nagy csodának.Tudom ez gaz, de ez van.Szeretem, imadom a lanyom ettol függetlenül, de ilyen barátnői a viszonyunk főképp.Az instabil kapcsolat sem arra valo, hogy meg plussz csaladtaggal próbáljuk "javítani" a dolgot(szerintem),a párom meg meg csak 22..hova siet?Hiaba mondom neki, hogy várjunk meg 4 evet kb, o nem akar, meg is zsarolt, hogy akkor elhagy, ha augusztusig nem vállalom be.Termeszetesen nem akarom ot megvonni az apaság élményéről, de lehetne tobb türelemmel is, hiszen meg fiatal, nekem meg változhat addig a hozzaallasom..De lehet, hogy en gondolom rosszul?

2018. dec. 5. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy jól gondolod.

Miért szülnél, ha már most viták vannak, zsarolás és ráadásul részedről munkanélküliség?

Nekem elég fura is a kapcsolat, a korkülönbség miatt is, meg a leírtak miatt is. Nem látok bele a kapcsolatba, de így első megérzésre neked egy szakításra lenne szükséged, egy kis nyugalomra és a dolgaid rendbetételére (pl. megfelelő munka megtalálása), aztán majd ha eljön az ideje egy hozzád illő párra.

Azzal biztos nem lennél előrébb, ha tovább tetéznéd a káoszt egy új babával és a kapcsolatod sem lenne jobb.

2018. dec. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem egy "félig még gyerek" lenne a "párod", akkor többre mennél, ennek így semmi értelme.
2018. dec. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tök jól gondolod, semmi értelme szülni ebbe a káoszba. A kapcsolat se stabil, a pasi olyan, mint egy hisztis gyerek, részedről alapvető anyagiak sincsenek meg. Kb. biztos, hogy 2 éven belül már kettőt nevelnél egyedül. Nehogy szülj.
2018. dec. 5. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem egy stabil kapcsolat, főleg egy félig még gyerek (agyilag is) társsal.


Veled hasonló korban lévő férfiakkal, vagy ennél kicsit idősebbekkel kezdj inkább.

2018. dec. 5. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm.Féltem, hogy megleszek belyegezve emiatt, de csak megerositettetek benne, hogy jol gondolkozom.Megkönnyebbülten.Ugy vagyok vele, bármennyire is szeretem, ha emiatt elhagy, akkor az legyen az o baja.Mert en nagyon sokat turtem, es elviseltem ebben az elmult 2,5 evben.Változott egyebkent jo irányba, meg dolgos, es egyre komolyabban is gondolkodik, de meg siman várhatunk a babával szerintem is!En tudom milyen fiatalon szülővé válni..Nehez.Es pont ettol is kimelem ot meg, na nemintha' neki olyan sok gondja lenne a babával..Plane ha külön is mennenk
2018. dec. 5. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!