Milyen legot vegyek?

Figyelt kérdés
Kislányom 2,5 éves, most kedzett legozni a bölcsiben. Gondoltam karácsonyra veszek neki, de nekem sose volt és nem is érdekel, és annyi féle van, nem tudom, milyet vegyek?
2018. dec. 5. 16:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Neki még Duplo-t. Mindegy melyiket, amelyik készlet megtetszik ill amennyit szánsz rá.
2018. dec. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
az van, de mostanában a rendes, pici legoval játszik.
2018. dec. 5. 16:15
 3/16 anonim ***** válasza:
Önlesztettet vegyél, ne szettet, így a kreativitást sem ölöd ki belőle. Viszont egy percre se hagyd ott vele, pillanatok alatt megfulladhat.
2018. dec. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
és ilyen ömlesztettet is lehet venni újan?
2018. dec. 5. 16:25
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Apró veszélyes és drága , Geobra Playmobil jobb ami 3 évesig való .
2018. dec. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet, Lego Classic a neve.
2018. dec. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

köszönöm, rákeresek.


(ha apró legót szeretnék venni és arról szól a kérdésem, miért nem lehet elfogadni? )

2018. dec. 5. 16:34
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Azt kerdezted milyet vegyel, mi irtuk Duplot. Az is Lego, de az o koranak megfelelo. Minek kerdezgetsz ha csak hajtod a magadet ?
2018. dec. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
a legó legó, a dupló meg dupló. Ha azt akarok venni azt írom. Szerintem elég érthető volt a kérdés, látod, van akinek sikerült felfogni...
2018. dec. 5. 22:03
 10/16 anonim ***** válasza:

Nem minden gyerek eszi két és fél évesen a legót. Enyémnek is volt annyi idősen, és ő is a bölcsiben szerette meg. Nézz körül a játékboltban, létezik olyan, ami ömlesztett.

[link]

Én először ilyet vettem, bár fiúnak, a sok kerék miatt. Egy hiányossága volt, ebben nem voltak emberek. Viszont az a legkisebb készletekben is akad, szóval azzal folytattuk később. Most karácsonyra pedig egy olyan készletet kap, amiben házelemek vannak, de szintén classic.

2018. dec. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!