Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Magyarországon lehet DNS-teszt...

Magyarországon lehet DNS-tesztet végeztetni újszülötteken, hogy megtudjam tényleg én vagyok-e a gyerek apja?

Figyelt kérdés
Mondanom se kell, hogy nem kicsit lepődtem meg amikor terhes lett a barátnőm, tekintve hogy minden egyes alkalommal használtam óvszert, ráadásul más a szemszíne/hajszíne/arcvonásai mint nekem, tehát esélyes hogy más gyerekét akarja felneveltetni az én pénzemen
2018. dec. 9. 11:58
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Igazad van, elrontottam. Tényleg házastárs fogadhatja örökbe. Az aktuális pár alatt azt értettem, hogy ha később lesz olyan komoly kapcsolata, amiben ez felmerülhet.
2018. dec. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Úgy tetszik, hogy a r***nc barátnőm valószínűleg más kölykét akarja felneveltetni velem, de ez a tény mindenki feje fölött elrepül itt a válaszolók közt, mintha teljesen természetes lenne :D


Ehelyett én vagyok a hibás, csak azért mert férfi vagyok, "szegény" "ártatlan" nő semmiért nem az, holott ő az aki fűvel-fával lefeküdhet amíg én dolgozom

2018. dec. 9. 16:50
 23/31 anonim ***** válasza:
78%

Hm kérdező..míg csak szex volt nem zavart hogy a csajod ribizli? És honnan tudod hogy lefeküdt mással? Rajtakaptad őket? Ennyi erővel te is lehetnél k**vázós, hiszen van rá lehetőséged hogy megtedd.


Ha egy f*rok így beszélne rólam mint te a nőről lehánynám, a gatyát is leperelném róla gyerektartásért és elhíresztelném az ismeretségi körünkben milyen "jó ember" is.


Én úgy látom te be vagy tojva, és vaktában, bizonyíték nélkül vádaskodsz.

2018. dec. 9. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
100%

Hát nézd, ez azért lehet, mert elég bicskanyitogató a stílusod.

Részint megértem, hogy ki vagy akadva, jogos, de a PROBLÉMÁT nem értem (az alapján, amit leírtál)

1. csak barátnő, nem élettárs, nem házastárs

2. nem írtál alá apaságit

TEHÁT jelenleg nincs SEMMILYEN kötelezettséged


HA a csaj akar valamit, akkor pert indít, mivel nem ismered el a gyereket, annak része lesz egy DNS vizsgálat

- HA nem a tied, akkor éled az életed, ahogy eddig

- HA a tied... nos, akkor elgondolkozHATnál, hogy

A) anyagilag nyújtod a minimumot, amit a bíróság megítél

B) valóban APJA leszel-e a gyerekednek (értsd elsősorban érzelmileg)

Mert ugye arról egy árva szó sem esett, mi van akkor, ha esetleg MÉGIS tied a gyerek - mert ugye azért az óvszer sem ad 100%-os biztonságot.

2018. dec. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
66%
Szexeltetek? Igen. Akkor esélyes, hogy tőled van a gyerek. Majd ezt a cirkuszt verd ki akkor, ha 100%, hogy nem tőled van.
2018. dec. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
53%
Egyébként magán úton is kérhetsz dns-vizsgálatot. De bíróságon nem fogadják el.
2018. dec. 9. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem állította senki, hogy a barátnőd biztosan "szegény" "ártatlan". Szerintem sokan azt nem értjük, hogy ha szerinted szükséges csali óvszereket szétszórnod a lakásban ahhoz, hogy ne verjen át a teherbeeséssel, akkor miért vagy mégis vele, és miért kockáztatod folyamatosan, hogy teherbe essen. Az, hogy nem a tiéd a gyerek egyelőre egy feltételezés ami azon alapul, hogy egyáltalán nem bízol a barátnődben.

A kérdésedre korrekt választ kaptál. Amíg nincs per és dns vizsgálat, semmit nem várnak tőled. Megnyugodhatsz. Ha partnereket vársz a barátnőd cikizéséhez, próbálj elfogadhatóbb stílusban fogalmazni.

2018. dec. 9. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
83%

nalunk ez ugy tortent,hogy a kedves exem szintugy nem hitte el,hogy tole van a gyerek.pedig o nem volt ennyire rakattanva a vedekezesre mint te.

nem irt ala apasagit a terhesseg soran,igy a gyerkoc szuletesenel nem is volt apa beirva a sz.a.kivonataban.

a gyerek a szuletese pillanatatol kikopott apja,szoval ennyi erovel nem is az en gyerekem,hiaba en hordtam ki....

1 hetes volt mikor dns teszthez mintat vettek toluk es termeszetesen kiderult,hogy Nekem van igazam.ez egy sima,maszek teszt volt.tehat birosagon nem felhasznalhato,de ugyan ugy megbizhato.60 ezer ft korul volt.

ez mar meggyozte,igy a nevere vette a gyereket,es szerencsere probal is normalis apja lenni.

pedig en meg csak ri...c sem voltam..

3 eves komoly kapcsolat volt,vagyis en azt hittem,hogy komoly.

3 gyerekem van, ebbol 2 kikopott apja,szoval akkor csak 1 az enyem?🤔🙄

ha nem irtal apasagit,ahogy mar elottem is irtak nem kotelezhet semmire addig,mig a birosag maskepp nem dont.

2018. dec. 10. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
86%

Ha a csaj 100% tudja, hogy csak te lehetsz az apa, mert nem szexelt mással, akkor a legnagyobb lelki nyugalommal fog bíróságra menni.

Az élet nagy rendező, és simán megesik, hogy pont annak lesz így gyereke, aki ennyire kapálózik ellene.

2018. dec. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Volt egy hasonló kérdés pár hete, de ott a nő inkább meggondolta magát és nem ment perre, mert kiderült volna, hogy tényleg nem az a férfi agyerek apja akit le akart húzni.

Ha nálatok nem így van, akkor a legnagyobb lelki nyugalommal fog a barátnőd a bíróságra járni.

2018. dec. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!