Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valaki ugyanilyen hasfájó...

Volt valaki ugyanilyen hasfájós terhesség alatt?

Figyelt kérdés

A méhlepényem a mellső falon van , kissé bent. A doki azt mondta sokat pihenni, nem emelni pár hét és a méhlepény feljebb csúszik.

A 8. Héten egy veseultrahang után barnáztam, kaptam utrogestant , aztán lépcsőznöm kellett azután is barnáztam..el is múlt, de a mai hasi ultrahang után megint egy nagyon apró barna pötty volt a bugyimon és fájdogál az alhasam baloldalt...

Valószìnűsíthető, hogy a nyomásra vérzett be akkor is és most is...volt még valaki így? Végig így lesz ha már az elején ilyen érzékeny?

Most vagyok 14 hetes 5 napos.



2015. dec. 11. 18:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem végig fájdogált a hasam, sokszor ijesztően bele-beleszúrt. Végig aggódtam én is, habár én nem barnáztam egyszer sem és gyógyszert sem kellett szednem. A dokim mindig megnyugtatott, hogy minden ok, ne aggódjak...méhtartószalagok nyúlnak stb... Hát próbáltam nem túlaggódni magam, de végül előbb született a fiam, igaz "csak" öt héttel. Lehet, hogy nincs összefüggés, azért pihenj nagyon sokat, vigyázz magadra. Nekem egyébként mindig másik oldalon fájt, nem tudtam behatárolni hogy pontosan hol.
2015. dec. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! :) annyi nyugtat hogy mindig nyomásos vagy ultrahangos vizsgálat után fájdogál...magától nem :)
2015. dec. 11. 18:48
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is mellső fali lepenyem van, ami eléri a méhszájat, tehát szinten melyen fekvő. Sokat fájt a hasam az elmúlt jópár hétben, szinte minden nap, és főleg a baloldalt nekem is. Mondtam a dokinak ezt, magneziumotjavasolt, megvizsgált de nem talált erre okot, hogy miért fáj ennyit. Egyébként én keményedek is sokat. Én nem barnáztam vagy vereztem eddig picit sem. A méhszájad megvizsgálták, rendben van? Mindenképp nézesd meg mert ha nyitva van az nagyon veszélyes lent fekvő lepénnyel.

Én most 20 hetes vagyok

2015. dec. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Ma voltam a 4Ds uh-n ott annyit mondott illetve írt a nőci hogy placenta mellső falon kissé mélyen...a méhszájam zárt. Azt mondta ahogybkiemelkedik a kismedencéből feljebb vándorol csak pihizzek , ne emeljek, sétálni sétálhatok.

Engem csak az zavar, hogy minden ilyen nyomkodásos vizsgálat után kicsit barnázok...de amúgy máskor eddig nem :)

2015. dec. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!