Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szoptatás alatti fogyás?

Szoptatás alatti fogyás?

Figyelt kérdés
Mennyire törvényszerű, hogy ha valaki hosszabb ideig szoptat, azzal együtt fogy?
2018. dec. 10. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Valaki hízik, más meg fogy. Én ráadásul az egyiknél híztam (74 kg volt a rekord), a másiknál fogytam (42 kg volt a rekord). Az elsőnél próbáltam fogyózni, másodszorra már agyba-főbe vizsgáltak (gasztro, endo), nem találtak semmit, ja és direkt hizlaló ételeket ettem. Szoptatás után mindig visszaálltam az eredeti súlyomra.
2018. dec. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
3 gyerekem van, mindegyiknél nagyon lefogytam szoptatás alatt. De van, aki hízik. Nem tudom, hogy mitől függ. Én rengeteget ettem, napi min. 4 liter vizet ittam.
2018. dec. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is a fogyós kategória vagyok.

4 gyerekem van. A legkisebbet még szoptatom, bár már nem fogyok. 55 kg voltam, most 50 körül. Az első két terhességem alatt 20 kg fölött híztam, kèsőbb csak 13 körül.

2018. dec. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hála Istennek én is fogyok. 3 hónapja szoptatok, 95 kg-al mentem szülni és most vagyok 70 :) Mondjuk terhesség előtt is ekörül voltam. Szóval sokat felszedtem a 40.hétre, de 3 hónap alatt lement 25 amit úgy gondolom a szoptatásnak köszönhetek, mivel semmit nem teszek (ugyanúgy eszek, nem sportolok)
2018. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én mindkétszer híztam. Másodszorra már számítottam rá. Majd később lemegy. Nehezen. Ilyen alkat vagyok.
2018. dec. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!