Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek mi lehet annak a...

Szerintetek mi lehet annak a gyerekutálatnak az oka, amit a Pesten Hallottam csoportban tapasztalni lehet?

Figyelt kérdés
2018. dec. 18. 23:42
 1/5 anonim ***** válasza:
93%
Nem ismerem a csoportot, de az utálat általános oka szjnte mindig az, hogy rossz tapasztalatai vannak az embernek
2018. dec. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
A csoportot nem ismerem, de a “gyerekutálat” mögött általában az idióta, gyereket nevelni képtelen szülő áll, az a fajta, aki az inkompetenciája ellenére istennőnek képzeli magát, csak mert szaporodott, és azt képzeli, onnantól körülötte+ a szent gyermeke körül forog a világ. Mondom ezt anyaként, de gyerektelenként így gondoltam, és csodák csodájára szülés után is így gondolom.
2018. dec. 19. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Második tökéletesen leírta.

Pénteken volt az ovis csoport karácsonyi délutánja. Amit ott műveltek egyes szülők gyerekei, csak kapkodtam a fejem, hogy miért is nem állítják le őket a kedves szülők. Az enyém se szent, de tud viselkedni és a nem az nemet jelent.

2018. dec. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%

Mert a most felnőtt generáció, pontosan olyanok, mint a mostani gyerekek. Ő a vilag közepe, mindenki az ő igényének feleljen meg, ha rossz kedve van, azt mindenki lássa, tudja és alkalmazkodjon hozzá.

De ha neki jó kedve van, senki ne merjen negatív hangulatot árasztani.

2018. dec. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Utolsó! Nem értek veled egyet. 30 éves vagyok és ver a víz a gyerekektol. Nem is szeretnék azon okokból, amiket fent már írtak. És látom a környezetem gyerekeit mennyire viszi rossz irwnyba a libaralisan nevelt kölök, mikor össze vannak az obiban, iskolában eresztve.
2018. dec. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!