Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 30-as anyukaként szoktad...

30-as anyukaként szoktad tapasztalni, hogy tetszel a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Netán kölcsönösen is előfordul?

Ilyenkor mit teszel, hogyan éled ezt meg?


2016. jan. 14. 18:36
 1/9 anonim ***** válasza:
16%
én úgy látom mintha az emberre rá lenne írva hogy családos...azelőtt hogy szültem, sokan megnéztek, utánam szóltak stb....most már ez elég ritka - pedig sem az öltözködésem, sem az alakom nem változott, öreg sem vagyok még (29) ennek ellenére nem igazán bámulnak meg, max a kiélt 50 év körüli aggastyánok :) igaz, én sem figyelem úgy meg a férfiakat mint a családalapítás előtt, lehet hogy ha jobban figyelném őket, feltűnne hogy ők is figyelnek még engem :)
2016. jan. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nekem az oviban udvarolt egy apuka sokáig, nagyon kellemetlen volt, mert nyíltan nem mozdult rám, csak szavakkal, tekintettel flörtölt, engem végtelenül zavart, de féltem, hogy ha leállítom, akkor még cikibb lesz később, meg mi van, ha félreértettem?!


Aztán megelégeltem, és elmondtam neki, hogy férjnél vagyok, és ez nem tisztességes viselkedés egy férjes asszonnyal szemben. Akkor visszafogta magát. :)

2016. jan. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hajjaj,de még csak most tapasztalom ezt igazán 30 után.

Nehéz ügy, több szempontból:

1. flört esetén azonnal közlöd, h 'légy szíves, ne udvarolj egy férjes asszonynak, akinek gyereke is van'

Elég bunkó válasz, ráadásul nem is biztos, h tényleg udvaroltak.

2. Az ember lányának nagyon is jólesik, és vagy rettenetesen zavarbajön (nálam ez szokott történni) vagy belemegy a flörtbe


Persze nem mindegy, h milyen közegben él az ember, egyáltalán van-e esély az udvarlásnak.

Nekem akkor lett/van sok ilyen esetem, miután visszamentem dolgozni. Esélyem sincs kikerülni a dolgot, 100 fős cég, 70%-ban férfi alkalmazottal...

2016. jan. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Boltban babakocsival álltam mikor meghívtak egy "kávéra". :) mosolyogva nemet mondtam es szép napot kívántam.
2016. jan. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A 30-es éveim végén is, igen, előfordul. A szakmámban az emberek 90%-a férfi. Mindig van 1-2, akinél érzed, hogy bejönnél neki. Nemrég megjegyezte az egyik, hogy "jajj azok a szemek", de ezt el lehet ütni egy poénnal és akkor semmi gond. (tény, hogy szép :) ) Általában mindenki tudja hol a határ.
2016. jan. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

miért lettem lepontozva??


1-es

2016. jan. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Persze. Tudom, h a munkahelyemen is tetszem a férfiaknak, észre szoktam venni, h megnéznek az utcán, boltban. De én még kellemetlen helyzetbe nem kerültem.
2016. jan. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen, főleg az utolsó nyaram volt már-már zavarba ejtő. Pedig, ha tudnád, hogy öltözöm???? A szoknyám térdnél sosem rövidebb, a melleimet sem szeretem, ha látják... szóval érthetetlen. Megkérdeztem anyámat, hogy miért van, azt mondta, hogy mióta összejöttek a gyerekek, akikre sokat vártunk, azóta csak mosolygok, és az emberekre is, és ezért szerinte. Ki tudja??? Jó, ronda nem vagyok, meg nem is híztam el, de...
2016. jan. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Igen, rendszeresen.

Hogyan élem meg? Természetesen jól esik. Mindenkivel közlöm, hogy van 2 gyerekem, meg egy férjem, de sokakat nem zavar.

2016. jan. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!