Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha a kisfiam 11hetes és 8kg,...

BoSzi83 kérdése:

Ha a kisfiam 11hetes és 8kg, akkor melyik hordozási módot válasszam a hordozókendővel? A gerincének nem megterhelő ha elöl hordozom?

Figyelt kérdés
2010. jún. 28. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
41%

11 hetes és 8 kiló??? Nem írtad el? Az én lányom 8 hónaposan volt 8 kiló, a fiam, aki elég husi, ő is 6 hónaposan.


Legfeljebb a te gerincednek megterhelő, az övének, helyes kötés esetén nem.

2010. jún. 28. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én lányom szintén 8 hósan volt 8 kiló, pedig 4 kilóval született, a fiam is csak 5,5 hósan, pedig ő 44,4 volt születésekor.

Azt nem tudom, de szerintem a te gerincednek tuti nem tesz jót.

2010. jún. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
enyém egy évesen volt 8 kiló. Jesszus... háton vinném mei-taiban.
2010. jún. 28. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem írtam el,tényleg 8kg és csak 11hetes.Nem kövér,csak mint egy átlagos baba,de szerintem nem meglepő,mert a férjemmel mind a ketten magas vagyunk (én 180cm a férjem 194cm)és ő is elég hosszú baba.68as rugikat hordunk és lassan az is kicsi rá.A derekam már érzi a súlyát.Köszönöm a válaszaitokat.:-)
2010. jún. 28. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!