Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mi lehet a baj? (Szülés után)

Mi lehet a baj? (Szülés után)

Figyelt kérdés

4 hete szültem meg kisfiamat és miután hazaértem a kórházból, rá pár napra vettem észre, hogy nem tudok a bal oldalamon feküdni, mert ahogy arra az oldalamra fekszem a köldököm és a csípőm tájékán elkezd szúrni, és olyan mintha kisugározna a fájdalom a gyomrom irányába, de olyan szinten hogy a könnyem is kicsordul..


Néha hanyatt fekve is érzem, illetve az egész hasam nagyon érzékeny, érintésre is.


Visszamentem az orvosomhoz két hete, ugyanis méhlepény is maradt bent szülés után, akkor megemlítettem neki ezt is, de csak megvonta a vállát hogy hát szülés után vagyunk két héttel, ne csodálkozzak hogy még néha fáj a hasam, de ez a fájdalom azóta is fennáll..


Na most kérdezem hogy ez normális hogy még mindig fáj? Szülés után normális hogy köldök környéki fájdalmaim vannak?


2018. dec. 30. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy mindig mindent a babára fognak. Bocsi, hogy érdemben nem tudok válaszolni, mert nekem nem volt ilyen.
2018. dec. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem inkább csak görcseim voltak a szülés után hónapokig. Ahogy leírod a fájdalmat, lehet nem ártana pedig megnézni, esetleg menj el a háziorvoshoz is. De persze nem kizárt hogy nincs baj, idő mire a dolgok a helyükre rendeződnek. Viszont pl az epekő is elég gyakori szülés után.
2018. dec. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is epegyanús!
2018. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ugyanígy velem, lehet epe. Labor meg egy hasi UH azert jobb a diagnozisban, mint mi
2018. dec. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, mindenképpen elmegyek orvoshoz!
2018. dec. 30. 18:41
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanígy kezdődött nekem is utána athaladt a gyomrom környékére a fájdalom. Azóta 3 és fél hónap eltelt, 4-5 orvosnál voltam de mind csak azt mondta hogy elrontottam a gyomrom. Pedig olyan erős fájdalmam is volt hogy már egy kád meleg vízbe feküdtem, az enyhítette kicsit. Nekem az segít (máramikor) hogy mikor kezdem érezni hogy fájni fog beveszek egy Rapidolt.
2018. dec. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva, hogy ha nem mindennapos dologgal találkoznak szembe az orvosok, nem tudnak választ adni a miértekre. Nekem szülés óta a lépem környéke fáj. Eddigi ötletek az orvosoktól: szedjek magnéziumot, majd elmúlik, nincs semmi baja. Hát nem ők érzik...
2018. dec. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Az első terhességem alatt nagyon fájt a jobb bordaívem alatt. Ráfogták, hogy a baba nyomja. Persze, 17 hetesen, amikor még a közelben sincs a baba. Aztán a második terhességem alatt is fájt. Már meg sem említettem a dokinak. Fél éves volt a babám amikor kiderült, hogy már teljesen leállt az epehólyagom, annyi kő van benne. És ez már az első terhességemnél elkezdődött. Szóval jó a babával meg a terhességgel takarózniuk...
2018. dec. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Nekem is átterjedt egész hasra, most olyan mint amikor sok a savam plusz a köldök körüli fájdalom..

Hát ilyen ez az eü, magánba szoktam utána járni a hasonló dolgoknak mert az államiba a méhlepényt se szedték volna ki belőlem mert az "csak alvadt vér" és tuti nem lepénydarab. Ezt is egészen addig mondták amíg elöttük nem jött ki belőlem egy fél tenyérnyi.. na szóval ennyit az orvosokról :)


Mindenképp megnézetem az epéimet, hajlamos vagyok rá, sok a családban az epe beteg. :)

Köszönöm a válaszokat!

2018. dec. 31. 08:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!