Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan oldják meg a dolgokat...

Hogyan oldják meg a dolgokat a gyereket vagy gyerekeket egyedül nevelő apák, anyák?

Figyelt kérdés
Én egy szintén két gyereket egyedűl nevelő nő vagyok.És sokszor nehéz lelkileg is egyedűl nevelgetni a gyerekeket.Sokszor vágynék megértésre még társra is.Ti hogyan oldjátok meg munka óvi.iskola szünetek és társai??Barátokat is szeretnék ezúton így keresni.
2007. dec. 4. 13:41
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy hosszabb ilyen időszakom, igaz, egy gyerekkel, de nem volt könnyű. A szünetekkel nem volt gondom, mert olyankor én is szabad voltam, de mások körülöttem ezt egymás közt megbeszélték és felváltva vigyáztak a gyerekekre. Ahol nincs nagyszülő, másképp csak a bébiszitter a megoldás, de az sok pénz. Nem tudom, miért maradtál egyedül, de a társkeresést ne add fel! Én sem akartam az egész életemet kettesben a gyerekkel leélni, keresgéltem és már megtaláltam az igazit, azóta van egy pici babánk is. Az első gyerek is sokkal kiegyensúlyozottab és mindenki csak nyert az új családban. Neked is kitartást és boldog életet!
2007. dec. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!