Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kettő gyermekes anyukák,...

Kettő gyermekes anyukák, egyedül mennyi idős gyerekeket mertek kivinni a strandra?

Figyelt kérdés
Még nagyon picik a fiaim. Fél éves és 2 éves. Azon gondolkoztam jövő nyáron már totyog a picúr is, viszont egyedül hogy vigyem el őket strandra? Ha épp nagy a meleg, és nincs hétvége, nincs itthon apuka mégis jól esne nekik egy kis frissülés. Ti mekkora gyermekkel mertek nekiindulni egy gyermekmedencés strandnak? Kérem azok írjanak akiknek van kettő, mert egy babával én is könnyedén megoldanám!
2010. júl. 14. 09:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen koruk, de én nem merném bevállalni. Otthon kis medencébe igen, mármint ilyen felfújhatóba, de strandra biztos nem merném még kivinni őket. Lehet, hogy én vagyok túl aggódós...
2010. júl. 14. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
korúak, bocs
2010. júl. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mi egy 50 nm2-es lakásban lakunk. A mamánál tudunk csak kint lenni, a kert tehát nem jöhet szóba. Ahogy nőnek egyre többet mozognak majd és kellenek a programok.
2010. júl. 14. 09:54
 4/8 anonim ***** válasza:
Nekem is jövő nyáron lesz 2 éves a lányom,a kicsi meg 9 hónapos.Szerintem ez olyan dolog ami csak rajtad múlik.Per pillanat én sem tudom elképzelni hogy lehetne birni két picivel a strandon,de szerintem ha annyira ki akartok menni,ki kell próbálni.Lehet mire oda juttok olyan egyszerűen megoldod,hogy csak na,az is lehet hogy te megoldod másnak csak egy plusz felesleges nyűg lenne,ki kell próbálni,legfeljebb ha nem megy,uszott egy strandjegyetek és halasztotok még egy évet.
2010. júl. 14. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Jövő nyárra már a nagyobbik 3 éves lesz(ha jól értem:))a kicsi meg másfél,szerintem próbáld meg,már a nagyobbikkal nem lesz annyi gond,úgyis csak a bébimedencében leszel velük.Talán már most is kipróbálhatod,esetleg szervezz be egy barátnőt v.nagymamát v.unokahugit,hogy mégis ne egyedül menj a 2 gyerkőccel.

Bevallom én is csak most pénteken megyek először egyedül 4 éves és 16 hónapos gyermekemmel,bár jön egy barátnőm a kisfiával.Mi mondjuk kertesházban lakunk,mindennapos és egésznapos a pancsolás itthon,de a strandnak azért más a hatása:)Majd meglátom mi lesz,de nem aggódom,kislányom már "nagy csajszi":)utánna már nem kell rohanni...annyit:))

Kellemes fürdőzést nektek!

2010. júl. 14. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az én fiam 4 éves a lányom 2 éves. Nem merném kivinni egyedül a strandra őket. Az hogy csak a gyerekmedencébe viszem be az nem jelenti azt hogy nem történhet baj. Kettőt egyszerre fogni meg szinte lehetetlen. Hiába van úszógumi és egyebek. mi csak akkor megyünk strandra, ha van aki eljön velünk. Egyébként a mamánál van medence és oda elég vagyok egyedül is.

Szerintem a strandon két gyerek felügyelete két emberes munka kért ember kell hogy vigyázzon.

2010. júl. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Bocsi a lányom rányomta az entert.

Szóval két emberes meló a felvigyázás.

2010. júl. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, elég egy félre nyelés és megvan a baj. Nagyobb gyerekekkel persze könnyebb. A fiam is ért már, hallgat rám de azért féltem őket. Nincs még esze a dolgokhoz, gyerek. Köszi a válaszokat!
2010. júl. 14. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!