Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Normális hogy 21 évesen...

Normális hogy 21 évesen szülés után úgy fáj a hátam mint a 83 éves nagyimnak?

Figyelt kérdés
2019. jan. 8. 17:54
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Párom masszőr

De ez úgy van hogy a varrónő gyerekének marad lyukas a cipője.

Most is megmasszírozott és a tarkón alatt mondta hogy el vannak csúszva a csigolyák és el is vannak kopva..

Ott egy pontban ahol megnyomta a csigolyam az nagyon fájt..

2019. jan. 8. 19:37
 12/14 A kérdező kommentje:
Fiatalabb koromban gyogytesire kellett járnom sajnos családi vonás nálunk a gerincferdülés..
2019. jan. 8. 19:38
 13/14 A kérdező kommentje:
Az egyik legnyilvánvalóbb jele ennek a testtartást eddig mindig szépen kihúztam magam most meg mint egy görbe bot
2019. jan. 8. 19:42
 14/14 anonim ***** válasza:

Nekem inkább csak terhesen fájt, pedig én is fiatal voltam, 20 éves az elsőnél, de egyáltalán nem számít, akár egy gyereknek is fájhat a háta. Nekem is gerincferdülésem van, úgyhogy várható volt, hogy fájni fog.

Reumatológushoz menj el, ha nem múlik, aztán gyógytorna.

Én a kisebbik fiammal jártam úgy, hogy teljesen beállt a derekam, de ő akkor már nagyobb volt, két és fél éves, és nem igazán akart gyalogolni, sem babakocsiban megülni már, így állandóan nyakiban vittem. Ehhez hozzá jött az is, hogy ülőmunkát végzek. Egy idő után már annyira fájt, ha ültem, hogy állva dolgoztam, mert nem bírtam máshogy, na akkor elmentem orvoshoz. Két hét táppénz és fekvés lett belőle, aztán gyógytorna. Szóval ez nem játék, el kell menni dokihoz, mert könnyen lehet, hogy csak rosszabb lesz.

2019. jan. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!