Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért jó anyának lenni?

Miért jó anyának lenni?

Figyelt kérdés
Jó dolgokat szeretnék olvasni erről, mert annyi rosszat olvastam már, hogy mennyi a lemondás meg a nyűglődés, hogy egyre kevésbé látom értelmét. Kérlek őszintén írjatok, hogy miért nem bánjátok a szülőséget a nehézségek ellenére.
2019. jan. 15. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Mert ideális esetben sokkal több boldogságot okoznak, mint nyűgöt.

Mert olyan szeretetet érzel, ami semmi máshoz nem hasonlítható.

Mert látod magad és a szerelmed benne.

Sokat tanulsz magadról.

Mert az életnek másfajta értelmet ad.

2019. jan. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez az "ideális eset" mennyire gyakori?
2019. jan. 15. 16:34
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megfogalmazni azt, hogy miért jó anyának lenni! Sokkal könnyebb megfogalmazni, hogy fáradt vagyok, sír, nem eszek nem alszok stb stb... De azt az érzést, mi a jó, nem lehet leírni! 10hetes a kislányom, még több a nehézség mint az öröm, de mégis a legjobb dolog az életemben!


Megpróbálom példával leírni:

alig alszom éjjelente kb 2x3 órát. aludhatnék 3x3órát is, de hajnalban egyszerűen képtelen vagyok elaludni, mert csodálom, szeretem és boldog vagyok. Mellettem alszik és ahogy szuszog, ahogy létezik... Szóval aludni nem tudok a boldogságtól! Valami ilyesmi!

2019. jan. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez kb olyan, mint a miért jó szerelmesnek lenni. Imádás oda-vissza.
2019. jan. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!