Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha egy 2 éves gyerek beleesik...

Ha egy 2 éves gyerek beleesik egy 110m-es szűk lyukba, akkor az 5. napon még életben lehet?

Figyelt kérdés
Még mindig nem tudták kimenteni. Szörnyű :-(

2019. jan. 17. 21:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

[link]


Erről film is készült. Bár a kislány lényegesen kevesebbet zuhant, azért linkeltem be Kérdező, hogy olvass pozitívat is. Mert ez az eset jól végződött.

2019. jan. 18. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

Szörnyű bizony, napról napra követem az eseményeket, de sajnos ma van az 5.napja, hogy még mindig tart a mentés, és ki tudja meddig tart még. Óráról órára romlik az állapota (ha még életben van), ezzel együtt az esélyei is.

Viszont a hatóságok legfrissebb hírei szerint még van rá esély, hogy életben van, ha elég oxigénhez tud odalennt jutni.


Az előző válaszoló amit linkelt, ott jóval jobbak voltak az esélyei Julen esetéhez képest. Ott például 7 métert zuhant "csak" a kislány és közel 60 óráig tartott a mentés, míg jelen esetben már 120 órája tart, egy több, mint 100 méteres kútban.

7 métert zuhant és 15 műtéten esett át, úgy hogy maradandó sérüléseket is szenvedett...elgondolkodtató.


Szorítok érte nagyon!

2019. jan. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:

Szia. Én is követem a híreket, van egy oldal, ahol percről percre tudósítanak


Sajnos már én sem reménykedem. Szornyen sokáig tart ez az egész.

2019. jan. 19. 15:03
 24/25 anonim ***** válasza:

[link]

Nem élte túl sajnos szegénykém. :(

2019. jan. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Még aznap meghalt a kis Julen. Súlyos koponya sérülést szenvedett a zuhanás során.

Semmi nem lassította az esést sajnos. Talán akkor több esélye lett volna. Bár egy keskeny lyukban 2 héten keresztül, étlen-szomjan, egy két évesnek biztos halál. Rettenetes ilyent kimondani, de legalább nem a 3. meg a 4.napon halt meg, több napi szenvedés után.

Szívem szorul össze amikor rá gondolok!

Nyugodjon békében a kicsi fiú, már nincs egyedül!

2019. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!