Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyák ti hogy...

Egyedülálló anyák ti hogy oldjátok meg?

Figyelt kérdés
Hogy oldjátok meg a gyerek vagy gyerekek iskolába hordasat reggelente illetve délután az elhozatalt? Mit dolgoztok? Esetleg baby szitter?

2019. jan. 15. 17:38
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szomszéd, barátnő, napközis tanár...
2019. jan. 15. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Új városba fogok költözni nem lesznek barátaim család is messze a szomszédnal meg nyilván nem ezzel fogom kezdeni
2019. jan. 15. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hány évesek a gyerekeid, milyen messze van az islola... Esetleg járd be velük többször az utat, hogy egyedül is könnyen oda-vissza eljussanak, plusz menjenek együtt. Ha egyke, akkor meg egyedül kell megoldania. Esetleg osztálytársakkal jönni-menni.
2019. jan. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
8 éves mégcsak.. Most egyedül 1 utcát setál de falun lakunk most nagy városba költözök a nyáron és eléggé aggódom mert sajnos a legtöbb munkahely nem valami család barát
2019. jan. 15. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd a konkrét tények döntik el. Milyen messze lesz az iskola, milyen környéken, te mikorra mész és meddig maradsz. Iskolában dolgozom, 7-kor már mindig vannak gyerekek, nálunk pl 5-ig. És igen, van olyan, aki 7 után már ott van és utolsónak marad, több is. Rendes családból, teljesen normális gyerekek. Megszokják, és én úgy látom, nem ez dönti el, hogy mekkora a törődés és odafigyelés a családokban.

Tudom, hogy sok a kérdőjel, de kár ezen előre aggódnod. ;)

2019. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok ugyan egyedülálló, de párom úgy dolgozik, hogy a gyerek ilyen szempontból teljesen az enyém.

7-kor viszem a suliba (akkor már lézeng ott 3-4 gyerek), 16 után ügyeletbe megyek érte (akkor még van ott 8-10 gyerek).

Hazafelé bevásárolunk, vagy hazaviszem és amíg megnéz egy rövidebb mesét, leszaladok vissza a kisboltba.

2019. jan. 16. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
75%

Amikor ovis volt, még egyedülálló voltam. Reggel elvittem, délután hazahoztam, a rendkívüli esetektől eltekintve nem volt szükség segítségre. Fél 8-tól 4-ig dolgozom.

Mondjuk amikor iskolás lett, akkor is volt olyan év, hogy én hoztam-vittem is, mert a férjem úgy dolgozott, hogy nem tudta reggelente elvinni. Hát elég korán bent volt a gyerek, azt nem szerette, mert akkor még ügyelet volt csak, és halálra unta magát fél 8-ig, de ez van, máshogy nem tudtuk megoldani.


Egyébként ha már 8 éves, akkor már nem sokáig lesz ez ekkora macera, 9-10 évesen már a legtöbb gyerek egyedül jár iskolába. Túl azon, hogy az elején az ember persze marhára aggódik miatta, de nagyon nagy könnyebbség azért :)

2019. jan. 18. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!