Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen bébiőrt vegyünk?

Milyen bébiőrt vegyünk?

Figyelt kérdés

Lent linkelek párat amit néztem. Igazából veszünk majd légzésfigyelőt, de mivel időnként a baba az emeleten lesz így gondolkodtunk egy bébiőrön is.


Nem arra vagyok kíváncsi hogy vegyek e stb..!

Hanem hogy melyik a jobb, van különbség köztük?!


linkek:


[link]


[link]


[link]



2019. jan. 19. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Vannak olyanok, amik légzésfigyelôként és bébiôrként is használhatók. Tehát ki tudod kapcsolni rajta a légzésfigyelô funkciót, de hallod, ha felébred, sír a baba. Nekünk ilyen Angel Care van, AC 401

talán, nem tudom h kapható-e még, ez régebbi verzió. De nagyon megbízható és praktikus.

2019. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Ilyen légzésfigyelőt néztünk, erről olvastam jókat.


[link]

2019. jan. 19. 14:26
 3/12 A kérdező kommentje:
Ilyet láttam, de az Angelcare-ről sokat olvastam hogy tévesen riaszt:( Tapasztalata van valakinek ezzel?
2019. jan. 19. 14:29
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekünk is Angelcare van ami bébiőr is egyben és légzésfigyelő is. Nem, egyáltalán nem riaszt tévesen , csak sokan nem képesek elolvasni a használati útmutatót, aztán meg csodálkoznak.

Az ágyrács csal és a matrac közé egy fa lemezt kell tenni , és úgy rá a lapokat. Érthetően leírja tájékoztató.

Két év alatt sosem riasztott feleslegesen.

2019. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Találtam egyébként és még kapható. Engem csak az zavar hogy vezetékes. Szerintetek jobb mint a vezeték nélküli? Mert így mégis csak árammal megy ez zavar picit. Egyébként köszönöm hogy ajánlottad, olcsóbban jön ki mint 2 db termék!
2019. jan. 19. 14:48
 6/12 piroska és a farkas ***** válasza:
56%
Én nem írom, h ne vegyetek, mi is vettünk. De annyi tanàcsot had adjak, hogy menjetek el még a vàrandóssàg alatt baba életmentő tanfolyamra, mert önmagàban a légzésfigyelő nem fogja megmenteni egy baba életêt sem, csak neked lesz rà lehetőséged, ha tudod, mi a teendő amikor riaszt. Egyébként nekünk 2 lapos Angel care volt, szerintem megbízható.
2019. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ilyen tanfolyamot szerveznek a korházakban?

Honvéd korházban nem tudjátok esetleg?

2019. jan. 19. 15:22
 8/12 anonim ***** válasza:

A Bethesdában van minden hónapban, a Magyar Gyermekmentô Alapítvány szervezi. Tényleg érdemes elmenni rá, én is voltam, ajánlom, de azért ez ebben a formában nem igaz, hogy a légzésfigyelô önmagában semmit nem ér. A tanfolyamon is elmondják, hogy úgy vannak kialakítva, hogy sokszor már önmagában az éles hangjelzésre is magukhoz térnek a babák, levegôt vesznek. Szóval ez ne tartson vissza, de ettôl függetlenül is érdemes elmenni a tanfolyamra, sok minden mást is elmondanak.


Az árammal kapcsolatos aggályodat nem igazán értem, miért lenne baj?

2019. jan. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Ja és nekünk sem riasztott félte soha az Angel Care. 8-as voltam
2019. jan. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 piroska és a farkas ***** válasza:
Én is a Bethesdàban voltam, szerintem nagyon jó és hasznos.
2019. jan. 19. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!