Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Szoptatás után műtét?

Szoptatás után műtét?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy ha befejezi a baba a szopizást végleg, mikor érdemes megműttetni a mellet? Csak sima felvarrás lenne.

Még csak 2,5 hónapos a gyerkőc, szoptatni fogok amíg csak tudok, de csak érdeklődés céljából kérdezem, mert ez a műtét tervbe van.


2010. dec. 17. 15:51
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Biztos hogy nem lesz kistesó?

Szerintem várjatok még egy picit, hátha úgy érzitek egy-két év múlva, hogy jó lenne. Két és fél hónapos babával az ember gyakran még úgy érzi, hogy soha többé nem akar szülni. :o)


De ha mégsem, akkor szerintem akkor menj el, ha minden más szempontból már elégedett vagy az alakoddal, és nem várható drasztikusabb változás (hízás/fogyás).

2010. dec. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Rosszul fogalmaztam, így utólag elolvasva... :D Tehát, szoptatás befejezése után mikor szabad? (Tök mindegy hány gyerkőc lesz, tervezünk még egyet:)) Utána gondoltam, de sajnos nem jött össze a fogalmazás! :D
2010. dec. 17. 16:01
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát talán amikor már nem tudsz egy csepp tejet sem kipréselni, van akinél ez egy hónappal a szopi után, van akinél fél év is megvan.

Akkor kezdj el konzultálni a dokival, akit kiszemeltél...

2010. dec. 17. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a szoptatás abbahagyása után fél évvel, addig még formálódik vissza a mell.
2010. dec. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp akkor,amikor már nem akarsz többet szülni,mert nagyon nagy gázt tudnak csinálni egy mellplasztikával.
2010. dec. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szoptatás befejezése után fél évvel.A plasztikai sebész így vállal,mert addíg még alakul vissza a mell.
2010. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.2 gyereket szoptattam szilikonos mellel,semmi problémám nem volt.
2010. dec. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Bocs az OFf-éert:

Kedves kérdező, mennyibe kerül a műtét?

2010. dec. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
415.000-től...plusz altatás, ami olyan 50 körül van :)
2010. dec. 23. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!