Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kiakadt anyósom hogy lebufizte...

Kiakadt anyósom hogy lebufizte a kislányom? Normális?

Figyelt kérdés

Ez a második eset.

Mindkettőre úgy reagált hogy még felháborodva elkezdett jajgatni hogy "jajj lehányta lehányta jajjj.."

Egyből oda"dobta"a karom a hogy megy lemosni a ruháját.

De ezt majdnem szószerint kell elképzelni.

Fogta magát és látta hogy tele van a kezem mert pakolok erre se szó se beszéd odarakja a karom a és rohan a mosdóba....

Komolyan legközelebb megszégyenítem hogy megis mi akkora tragedia abban hogy lehányta a gyerek...

Sőt ugyanabban a felsőben babázok mindig amiben elsőnek lehányta a kicsi

Komolyan mint amikor az ember direkt végig egy felsőt mondjuk kutyázni..

Anyósom is befogott egyet hogy abba ér csak hozzá mert jajjj világ tragédiája.

De szószerint meg fék haborodik meg mintha le akarná baszni a kicsit érte...


2019. jan. 21. 17:03
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
*abban a felsőben babazik mindig
2019. jan. 21. 17:04
 2/18 anonim ***** válasza:
37%

Nem normális!


Nekem a húgom akadt ki, de viccesen és ő is röhögött magán, mikor a kisfiam olyan szinten lebukta, hogy nemhogy oltoznie kellett, de zuhanyoznia is plusz fel is kellett mosni. Akkor merte megfogni másodszor.

2019. jan. 21. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem normális. De pont az ilyen balesetek miatt kell akkor a vállára teriteni egy textil pelust, és akkor tiszta marad a ruhája.
2019. jan. 21. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
39%
Normális,én is egyből elkezdek öklendezni ilyenkor.
2019. jan. 21. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Megkérdezném, mikor az ő gyereke volt kicsi, hogyan kezelte az ilyen helyzeteket...
2019. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
55%
Tuti nem adnam a kezébe,nyílván bukik egy kisbaba mit kell ettől falnak menni. Oké nem kellemes en is erzékeny gyomrú vagyok,de ne hisztériázzon,erre való a textilpelenka...
2019. jan. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Nem normális, de kisbabát amúgy is textilpelussal szoktak “fogni” - vállra stb.
2019. jan. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
92%

"Komolyan legközelebb megszégyenítem hogy megis mi akkora tragedia abban hogy lehányta a gyerek..."

Uhh derossz vagy Kérdező, micsoda megszégyenítés. :DD


Nevetséges az anyósod, de te sem vagy jobb. Reméljük a család férfiága normálisabb, különben a gyerek nehezített módban fog felnőni.

2019. jan. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Szerintem elég megszégyenítő ha társaság előtt megkérdezem hogy anyuka irtózik e az unikajatol...
2019. jan. 21. 19:13
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Két gyerekem van, de én sem ujjongok örömömben, ha olyan lesz a ruhám/arcom/hajam.
2019. jan. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!