Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért nem akar soha sehová...

Miért nem akar soha sehová menni a feleségem? Depresszios lehet? Már 2 hónapos a lányunk

Figyelt kérdés
Mindig itthon akar lenni vele. Vásárolni sem akar. Mondtam menjünk étterembe a névnapján és nem akart. Szüleinél hagyhatta volna a gyereket.
2018. dec. 2. 19:21
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
34%
Csak 2 hónapos, normális, hogy nem akar étterembe menni néküle, a depresszió nem itt kezdődik
2018. dec. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
33%
Az a fura, hogy te lepasszolnád a 2 hónapos csecsemőt egy éttermezésért, nem az, hogy ő nem akar menni.
2018. dec. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
39%
2 hónapja még a teste része volt a baba. Érzelmi intelligenciában nem vagy erős.
2018. dec. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
68%
Bírom az ilyen válaszokat, az is baj, ha vinni akarja a szemét férj valahova. Komolyan ha a nők maguk is tudnának szaporodni, nem kéne neki egy pasi sem. Kérdező! A boltba sem megy el? Mármint a hétköznapi bevásárlás miatt sem mozdul ki?
2018. dec. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
4# Nem megy el a boltba
2018. dec. 2. 19:51
 6/24 anonim ***** válasza:
31%

Milyen érzéketlenségről beszéltek? A nő nem csak anya, hanem feleség is. Attól, hogy van egy gyereke figyelhetne a férjére is. Főleg, akkor ha a szülésig szintén elhanyagolta.


Nálunk 3 hetes volt a lányom, amikor a mamára hagytuk és elmentünk étterembe. Nem volt egyszerű a feleségemnek, de nem volt gond.

2018. dec. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
70%
Sajnálom az olyan nőket, mint a 8-as felesége. Bár nehéz volt neki, de mennie kellett 3 héttel szülés után a nagyobb gyereke kedvére tenni, hogy az ne legyen féltékeny az újszülöttre.
2018. dec. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
83%
Vannak olyan nők, akik úgy érzik otthon a helyük. Mert megviselte a szülés, mert nem érzi még jól magát a bőrében, mert a babával akar lenni. Én is ilyen voltam, de nem mondanám ezt még depressziónak. Igazából megkértem a férjem, hogy legyen egy kis türelemmel felém ameddig össze nem szedem magam. Persze vannak olyanok is akik nagyon gyorsan regenerálódnak és simán a pár hetes babát otthon hagyják. Nem érzek magamban késztetést, hogy bármelyik tábort ez miatt elítéljem. Ezt mindenkinek éreznie kell, hogy h a jó. Ha a feleséged nem zokog nem fordul be teljesen ellátja a babát nem hiszem, hogy nagy baj legyen.
2018. dec. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
37%
Azert az tulzas hogy sehova meg 1-2 orara sem akar elmozdulni a gyerek mellol, ha ez tovabb igy marad biztos hogy depresszioba fog esni ha meg nem is az.
2018. dec. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
86%

Jó, de miért nem akar? Ő mit mond?

Nekem se volt kedvem, mert fájt a császár helye, tartott a gyermekágyi vérzés, és ömlött a tejem. Este nem aludtam, örültem, ha tudtam merre vagyok arccal előre.

Aztán pár héttel később alig vártam, hogy kimozduljunk a picivel.

2018. dec. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!