Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Férjem akar másodikat, de én...

Férjem akar másodikat, de én nem. Más is volt így?

Figyelt kérdés

Van egy 2.5 éves lányunk, én így komplettnek érzem az életet.

Nem akarok még egy terhességet.

Szeretek dolgozi is, most jöttem vissza, nem vágyok újabb éveket otthon lenni.

Szeretek utazgatni is, ami egy gyerkőccel még teljesen jól megoldható, kettővel már nem hiszem.

Férjem meg csak azt fújja, kell a tesó :)


2018. nov. 13. 15:58
 1/7 anonim ***** válasza:
63%

Gondolom örülne egy kisfiunak is :)

Sosem akartal még egyet? Vagy most érzed csak így? Ez még változhat...

Ha korban is jók vagytok nem kell egyből. Mi is ugy akarunk majd még egyet hogy 5 év múlva...

2018. nov. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%

Pont ennyi idős volt a fiam, mikor párom akart, én pedig egyáltalán nem. Ez eltartott mostanáig.

Idén ereztem azt, hogy jöhet a kistesó. Most 31 hetes terhes vagyok, és úgy érzem, elég időt fordítottam magamra is és a nagyra is, nem akartam kis korkülönbséggel szülni.

Lehet, hogy nálad is megváltozik majd, lehet, hogy nem, a párod csak meg fogja érteni.

2018. nov. 13. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Soha, mindig is egyet akartam.
2018. nov. 13. 16:41
 4/7 A kérdező kommentje:
26 éves vagyok amúgy, de ahogy megy az idő, egyre inkább a nem felé hajlok.
2018. nov. 13. 16:46
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ennek közös döntésnek kell lennie szerintem. Ha egyikőtök nem akarja, akkor nem szabad vállalni.

Többen írták, hogy lehet, hogy változik a véleményed, de én hozzátenném, hogy még a férjedé is változhat.

Szerintem várjatok, és addig is örüljetek a meglévő gyereketeknek, próbáljátok minél jobb szülők lenni, szerintem ez egy gyerekkel is elég nehéz feladat.

2018. nov. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
67%

Én lassan egy hónapja szültem.

Párom akár tesót én már kevésbé..

Nem volt komplikált de iszonyat fájdalmas mivel semmilyen fájdalomcsillapítás T nem kérhettem.

És a saját magzatvízemben a hanyasomban és még sorolhatnám hagyták vergődni mondván hisztizek..miközben fél óra alatt 5 ujnyit tanultam és már félig kint volt a feje a zihanyzoban..mikor jött a szülésznő mondtam ez már jön ki és kinevetett hülyének nézett ...


Mikor meglátta hogy félig kint van elég nagy szemeket meresztett..


Elso baba amúgy és így 5 óra alatt lett meg de egy életre bennem marad a fájdalom konkrétan azt hittem ottmaradok

2018. nov. 13. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én mondjuk nem szeretnék gyereket (egyelőre semmiképp), de ha mégis változna, akkor már inkább kettőt.

Én egyke vagyok, és meg van sajnos a hátránya. A gyerek szempontjából általában jobb, ha ketten vannak. Ezt is érdemes átgondolni, de ne feledd, hogy a te tested: te leszel terhes, te szülsz, te szoptatsz, te viseled a biológiai következményeit. A férjed kedves, hogy akarna még, de neki ebből semmit sem kell a vállára venni.

2018. nov. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!