Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyósom miért hajtja...

Az anyósom miért hajtja folyton, hogy el rontja a gyerekem?

Figyelt kérdés

A párommal rövid időn belül szeretnénk gyermeket. Ez a család előtt sem titok, ugyanis minden adott hozzá. Mégis, ha fel jön ez a téma az anyósom rá kezdi majd ő el rontja nekünk a gyereket. Pl tudja, hogy ellenzem, hogy korán kapjon majd édességet, azt mondja majd ő ad neki, a tudtom nélkül és stb. Mondtam, neki hogy szeretnék normalis gyermekkort biztosítani neki és nem akarom, hogy már kicsiként csak a tv meg a számítógép érdekelje, azt mondja majd ő azért is be ülteti elé.


Miért mond ilyeneket? Tudja, hogy bosszant mégis folyton ezzel jön.



2019. jan. 24. 13:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Direkt bosszantani akar.
2019. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű hatalomháború, te tekintélyedet akarja aláásni.

És te mit mondasz ilyenkor, csak nézel mint borjú az újkapura?

Ha a gyerkőc majd kap egy anafilaxiás sokkot mert az anyós 3 hónaposan allergénekkel tömi akkor majd meglátod.

Ha legközelebb felhozza hogy csak azért is ellentmond neked,mint szülőnek, mond meg hogy ó köszönöm anyuka hogy előre szólt, így legalább tudom hogy soha ne hagyjam a gyerekkel felügyelet nélkül.

Ha meg ezután neked támad hívd segítségül a fiát.

2019. jan. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Én megkérdetném egyenesen tőle, hogy mit akar ezzel elérni. Ha veszekedést akar szítani, akkor már most kikötném, hogy ezzel csak azt fogja elérni, hogy nem fogod hozzá engedni a gyereket. Ha meg csak vicc, akkor elég hülye humora van...
2019. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Most állítsd le.

Ha szeretne unokázni úgy, hogy nem felügyelitek, akkor jobb lesz, ha korrektül áll a szülők kéréséhez.

2019. jan. 24. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Az édességről meg csak annyit, hogy persze, alapból nem tragédia, kivéve, ha a nagyika olyan csokit ad a 6 hónapos babának, amire rá van írva, hogy nyomokban mogyorót tartalmazhat. A gyerek élete perceken múlott, mert mamika csak sápítozott hogy fullad a gyerek, apuka hívott mentőt. Ismerősnél történt. Persze ez otthon is előfordulhat, mikor először kap újat a baba, de nem mindegy mennyi idősen. A mogyoró gondolom nem ok nélkül tilos 1 év alatt.
2019. jan. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
88%
Mert egy kötekedő barom. Én megmondanám neki, hogy rendben van, ez esetben elfelejtheti, hogy valaha is vigyázni fog az unokájára.
2019. jan. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is ez volt, plusz állandóan bántott engem is. Én megmondtam neki h ne csinálja. Csinálta. Hát odébb költöztünk, nem messze... 25km, de megmondtam h ne szivasson mert nem látja a gyereket. 3honapja költözünk el csak karácsonykor látta. Kellett neki velem haboruznia...
2019. jan. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, hogy a mi gyerekünk lesz és mi fogjuk fel nevelni, a mi elveinknek megfelelően. Csak röhög és azt mondja azt majd meglássuk. Ezen kívül semmi problémánk egymással, na de ez azért előre frusztrál.
2019. jan. 24. 14:22
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Köszönd meg neki hogy előre szólt erről,akkor nem kell vigyázzni az unokára :P

Ilyen viselkedésű ember közelébe amúgy se engedném a gyerekem.

2019. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
94%

Jah, és még most rakd őt helyre mert rémálom lesz "vele" a terhesség és a szülés utáni időszak.


Ugyanilyen anyósom van, a terhesség idejét tönkretette, folyton jött taperolni, hívogatott, megfojtott tulajdonképpen a folyamatos jelenlétével, közbe hasonlókat mondott mint neked a tiéd. Hogy nehogy cukormentes diétát tartsunk, etessük rendesen stb.


Szülés után nem volt hajlandó hazamenni, (persze kedves kisfia se merte hazaküldeni), aztán kivertem a hisztit, elküldtem


Kisfiam allergiás a diós mogyorós dolgokra, két év múlva tettünk náluk egy látogatást, addig kb minden telefonhívásnál nyaggatott hogy miért van a gyerek dió mogyoró diétán, mondtam hogy mert nem eheti de ez nem volt elég indok ezek szerint, és amikor mentünk akkor is kértem hogy erre figyeljen oda, olyat ne fözzön-süssön, de nyilván a gyerek anyjának kérése nem elég,


Kisfiamnak diós piskótát adott, sokkot kapott, majdnem meghalt, mert ő majd megmondja mit ehet és mit nem, és olyan nincs hogy mogyoró diéta hát az ő idejében se volt ilyen..


A sokk után mondjuk befogta a pofáját de nem értem miért nem lehet azt csinálni amit a gyerek anyja kér..


Mondjuk anyós is majdnem meghalt, a puszta kezemmel akartam megfojtani. Kár hogy nem sikerült.


Tedd helyre amig nem leszel terhes mert a fejedre nő! Ne félj a konfliktustól, ez csak rosszabb lesz..

2019. jan. 24. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!