Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyósom miért hajtja...

Az anyósom miért hajtja folyton, hogy el rontja a gyerekem?

Figyelt kérdés

A párommal rövid időn belül szeretnénk gyermeket. Ez a család előtt sem titok, ugyanis minden adott hozzá. Mégis, ha fel jön ez a téma az anyósom rá kezdi majd ő el rontja nekünk a gyereket. Pl tudja, hogy ellenzem, hogy korán kapjon majd édességet, azt mondja majd ő ad neki, a tudtom nélkül és stb. Mondtam, neki hogy szeretnék normalis gyermekkort biztosítani neki és nem akarom, hogy már kicsiként csak a tv meg a számítógép érdekelje, azt mondja majd ő azért is be ülteti elé.


Miért mond ilyeneket? Tudja, hogy bosszant mégis folyton ezzel jön.



2019. jan. 24. 13:56
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Utolsó, hát ez nem túl biztató, eddig abban bíztam, hogy nem gondolja komolyan, de ezek szerint tényleg vannak ilyen mindent jobban tudó anyósok. A legrosszabb, hogy egymás szájában fogunk lakni.
2019. jan. 24. 14:58
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ezen kívül semmi problémád...? Na majd ebből épp elég probléma lesz, hidd el. Jól írta a kettes, meg kell neki mondani, hogy ha ilyet csinál, maga alatt vágja a fát, mert nem fog menni a gyerek. Én is megcsináltam anyósommal, nézett aztán nagyokat mikor beváltottam az ígéreteimet. Pl. ha nem mos kezet, nem adom oda a babát. Jé, és tényleg nem adtam. Volt meglepődés.
2019. jan. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Szerintem nem vesz elég komolyan. Vagy nem tudom, pedig elég erős egyéniség vagyok, ennyi év alatt már rá jöhetett volna.
2019. jan. 24. 15:01
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Kövire ha felhozza a témát kicsit emeld meg a hangod, húzd ki magad és a fejed emeld feljebb állal! A teszbeszéd is nagyon számít!


Másik meg, hogy ilyen anyóssal nem élnék együtt! Vagy nem tudom, hogy érted hogy egymás szájában fogtok lakni? Költözzetek el, addig ne vállalj gyereket! Mi is 300 kmrel odébb költöztünk gyerek előtt, de így is bajt csinált! Egy életre allergiássá tette a gyereket! Folyton izgulok mikor eszik valami kis mogyoró származékot..

2019. jan. 24. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert egy idiota az anyosod! Meg kell mutatni neki hogy hol a helye, mert ugy tunik szamara nem vilagos.
2019. jan. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos ismerős a helyzet. Az én anyósom is roppant igénytelen,az egész háza egy szemétdomb egerekkel kosszal ápolatlan kutyával. Nemsokára megszületik a kislányunk és az tuti,hogy én a retekbe nem fogom vinni. Hozzánk is úgy jött be,hogy végig trappolta az egész házat a lószaros csizmájával... azóta zárom azt ajtót.Kézmosás nulla. Szóltunk már neki nem egyszer én is férjem is,de süket fülekre talált. Múltkor elmesélte nekem,hogy ő már 3hónaposan töltött káposztával etette meg húslevessel férjemet meg a tesóit és, hogy majd a lányomnak is adjak...mondtam neki, hogy kizárt ,mert egy 3 hónaposnak nem valóak ezek csak az anyatej. Persze,hogy én voltam a h*lye,sznob stb...Meg,hogy majd,ha megyünk valahová rábízhatjuk...hát így tuti,hogy nem, hogy bármivel megeteti. A férjemnek és a tesóinak is gyomor és bélproblémái vannak. Valahogy nem tudok csodálkozni rajta.

Nagyanyám is dettó ugyanez a koszt kivéve. Ő meg nyomja a tejbegrízes témát 2 hónaposan,meg a pörköltet...engem is megetetett pár hónaposan romlott meggyszósszal, ment a hasam hánytam, utána anyám 10 éves koromig nem is bízott rá. Apumnak szintén gyomorproblémái vannak. Nem normálisak ezek... ne hagyd magad és a gyereket se hagyd nála felügyelet nélkül. Én már most eldöntöttem,hogy kinél merem majd úgy hagynj

2019. jan. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
16-os vagyok elnézést elnyomtam. Szóval eldöntöttem már most,hogy kinél merem majd hagyni a lányomat,hogy ne okozzanak neki semmilyen károsodást vagy betegséget.
2019. jan. 24. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem vele lakunk, csak egy faluban.
2019. jan. 24. 17:46
 19/19 anonim ***** válasza:

Nekem is hasonlo volt az anyosom. O is elkezdte a hulyesegeit. Pl 2 azaz két hetesen nyalatta vele a csokit. Ugy hogy o elmajszolta a kezeben a KÖRME alol kinyalta a babam, hogy en ne lassam. Majdnem elhanytam magam. Persze oltari balhe lett belőle. A fia igazat adott neki.... El is váltunk.

A kovetkezo akcioja, mondjuk errol nem tehetett. Baby etelt hozott. A kislanyom meg is ette. Tenleg finom is volt. Hat olyan beteg lett tole hogy hetekig vettek tole a szekletmintat. A szalmonellahoz hasonlo fertozese lett. Ebbkl okulvan a tovabbiakban nem kapott uveges etelt hanem en keszitettem. A mai napig nrm erti, hogy miert csinaltam en es miert nem vettem meg. (szerintem mert nem volt ra penzem)

2019. jún. 7. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!