Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek fél év ismeretség...

Szerintetek fél év ismeretség után "szabad" gyereket szülni úgy, hogy a pasi a szüleivel együtt él és ott lakik velük a lány is? Költözés szóba került, de a pasi nem rajong, nem akarna költözni mondván az sok pénz lenne

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 13:14
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
62%

#19es vagyok, de amiket leírtál, azok arra utalnak, hogy nagy veréb a pasi.

Szerencsére az én párom nem ilyen.

Viszont ha neked barátnőd a csajszi, akkor nem kéne ilyen módon az igazadat hajtani, mert bármit tehetsz, ő valószínűleg nem fog rád hallgatni. Mindenki a saját hibájából tanul, szóval ne foglalkozz vele

2019. febr. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%
Én 3 hónapos kapcsolatban lettem terhes. De nem ilyen helyzetben voltam mondjuk... Így biztos jobban odafigyeltem volna, és teszek az ellen, hogy terhes legyek.
2019. febr. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
88%
Egyikük sem tudja eltartani még magát sem. Akkor egy gyereket is hasonló tehetséggel és felelősséggel fognak meneddzselni.
2019. febr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
89%
Sosem szülnék egy mamahoteles lúzernek, aki inkább hordja a nőket a régi gyerekszobájába, mert "az ócsó".
2019. febr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
89%
Amelyik pasi nem akar elszakadni az anyjától, azzal együtt sem szabadna maradni, nemhogy gyereket szüli neki!
2019. febr. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
88%

Nem szülnék olyannak, aki saját magát sem hajlandó ellátni.

Nem sokat fog segíteni a gyerek körül...

2019. febr. 7. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%

Hülyéskedsz? Isten ments! Pont egy ilyen Palit hagytam ott évekkel ezelott. Csak azt bánom, hogy nem elobb tettem meg, nemhogy gyereket szülni neki!

Azóta véletlenül hallottam, hogy azóta sincs neki meg baratnoje se, és még mindíg anyucijával lakik. Szerintem lepj le, minnel hamarabb

2019. febr. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
82%
Ez egy rossz vicc. Meg hatalmas felelőtlenség is. Fél év utàn még össze se költöznék, gyereket plàne nem szülnék ilyen rövid kapcsolatba a pasi gyerekkori szobàjàba. Ha egy légtérben laknak, nem elszeparàlt lakrészben külön bejàrattal magànszféràval legalàbb, oda se költöznék.
2019. febr. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
82%

Válás eseten nem lenne hova mennie az anyanak a babával., de munkaja penze se lenne (multkor pont ilyen helyzetű irt ki kerdest hogy agyon csicskáztatják de még akkor is ő a sz.r a szemükben, nem tudja mit csinaljon)


Ne hidd hogy leányálom becsicskulni es kiszolgaltatottnak lenni. Mindenki visszaél azzal amikor egy nő vedtelen lesz.

A párod meg az anyja mellé fog állni mindenben. Kulonben már levált volna. Csak tudd.

2019. febr. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Kérdező tudjuk hogy te vagy az adott illeto. Csinál csak, a bolondok a saját kárukon tanulnak.
2019. febr. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!