Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek fél év ismeretség...

Szerintetek fél év ismeretség után "szabad" gyereket szülni úgy, hogy a pasi a szüleivel együtt él és ott lakik velük a lány is? Költözés szóba került, de a pasi nem rajong, nem akarna költözni mondván az sok pénz lenne

Figyelt kérdés
2019. febr. 5. 13:14
1 2 3 4
 31/34 A kérdező kommentje:

Harmincas! Nem en vagyok ebben a tortenetben! Mar leirtam fentebb is.

Nekem van annyi eszem, hogy nem csinaltatom fel magam fél ev utan.. sőt en azt mondom, hogy egy kapcsolatban az lenne az alap, hogy min. 2 evig elmenyeket szerezzenek egyutt, ki ismerjek egymast satobbi

2019. febr. 7. 23:41
 32/34 anonim ***** válasza:
45%
A férjem 3eve a férjem, elotte másfél évet jartunk együtt. Összesen nëgy Es fel éve vagyunk együtt, KÜLÖN LAKASBAN ES NEM ANYUCIEKNAL, KÜLÖN KOCSIVAL, MUNKAHELLYEL, ÉS MÉG MINDÍG FELUNK BEVÁLLALNI EGY GYEREKET!
2019. febr. 8. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%

1. Semmi közöd hozzá, az ő dolguk

2. Itt nem csak a pasi gáz, de a csaj is

3 ha már terhes nyilvan tökmindegy

2019. febr. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsonak

Amit a helye én tennék, gyereket ekvetetni, és a pasit el hagyni, mert én nem szulnek egy ilyennek. Vagy a csaj megtartja, saját magának megszuli, és egyedül felnevelni. Ennyi. Sok segítségre a pasitol ne szamitson

2019. febr. 8. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!