Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is úgy érzi beszürkül az...

Más is úgy érzi beszürkül az anyaságba?

Figyelt kérdés

Minden nap szinte ugyanaz a rutin kelés evés peluscserék stb.

Szó sincs róla imádom de mikor azon kapom magam hogy cicik cumisüveget nezegetek csak a telomon még hosszú hónapok óta nem mozdultak ki anyámékon meg dédin kívül máshova.

Azt érzem szívem szerint elmentél heti 2 napra dolgozni vissza(vendéglátás).


Ami pedig hiányzik az a fővárosi élet.

Anyagiak meg albérlet miatt hazaköltöztünk de itt kb egy gyerekhez van.

De ahhoz az enyém még kicsi.

Se baba mama klub se semmi.

Csak mindig itthon.


2019. febr. 5. 18:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Mi kulfoldon elunk, nekem nincsenek barataim itt, ezert nincs olyan, hogy mondjuk hetkozben kimozdulnek veluk valamilyen programra. Ettol fuggetlenul, nekem eletem legszebb szakasza s mostani, minek vagynek masra? Ha masra vagynek, nem szultem volna. Meg pici a lanyunk, ha programozunk, akkor csaladilag tesszuk, amg meg a ferjem dolgozik, addig mi tokeletesen feltalaljuk magunk itthon.
2019. febr. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
12%

Story of my life.... Előtte Budapest, pörgés, saját vállalkozás miatt szabadság, edzések stb. most megy falu végén (nagyon csini) házikó, közért baromkmessze, bármiféle babamama program rohadtbaromimessze.


Nekem azóta lettek szebbek a napok valamivel, amióta járunk hétvégén babaúszásra és amióta reggel 9ig alszik a poronty, nekem meg van időm olvasni.

2019. febr. 6. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, szerintem ez a tél tesz depissé, én is így vagyok már 1-2hete, lementek az unnepek, nincs porges..de amint kitavaszodik tudok en is tobb programot csinalni a gyerekkel es a kedvem is tobb lesz. Vagyis bizom benne
2019. febr. 6. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!