Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy időnként...

Miért van az, hogy időnként mindig ráparázok valamire?

Figyelt kérdés

Hol a napirendre, hol a fejlesztésre. Bármire. Mikor sikerül megnyugodnom, kb két hétig nyugton vagyok utána elölről. Hirtelen megint eszembe jutott hogy kellene napirend. Már két hete írom hogy mikor mit csinál, hátha tudok vonni egy átlagot. Volt benne egy hét növekedési ugrás, de egyedül az utolsó három nap ami úgy ahogy hasonlít. De nem is a napirenddel van a gond hanem a férjemmel. Sokszor úgy vagyok vele hogy ha éhes eszik ha fáradt alszik. Séta, fürdés legyen fix meg az lefekvés előtti ritualé. De most megint ezen kattogok és férjem ébreszt rá, hogy nem is érti hogy ez most miért lett ilyen fontos. De tényleg miért is az?

Mármint miért izgulok ezen két hetente egyszer. Azt hos hogy akkor csinálok mindent jól ha van napirend. Vagy miért idegesít ennyire?! Hasonlóak a napjaink. 3oras ciklusokban tudom mit fog csinálni. De már úgy idegesít hogy felidegesít. Ha nem ez akkor valami más..

De mikor belenyugszom akkor olyan jó. De akkor meg azt hiszem hogy érdektelen vagyok. És bűntudatom lesz. Akkor vagyok jó, ha folyton idegeskedem? Valaki nyugtasson meg....


2019. febr. 6. 20:30
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem a napirenddel van a gond hanem a FEJEMMEL!
2019. febr. 6. 20:35
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Igen, szerintem is a fejeddel van gond. Nyugi!
2019. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 közepessüti65 ***** válasza:
Szia! Semmi gond nincs a fejeddel. Gondolj arra, mi lenne ha egyáltalán nem érdekelnének ezek a dolgok. Nagyon sok anya érez így. Van aki kap pozitív visszajelzést, van aki nem, és akik nem kapnak így tengődnek mint most te. Próbálj beszélni valakivel, aki közel áll hozzád. Szerintem minden rendben van veled is. És hidd el hogy jól csinálod. Nem szabad idegeskedni, legyél magabiztosabb és hidd el hogy jó anya vagy!
2019. febr. 7. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!