Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit éreznétek ha a párotok...

Ti mit éreznétek ha a párotok ezt mondaná a terhességgel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Szeretne gyereket, viszont azt mondja hogy számára annyira visszataszító a terhes has. És ezek után annyira félek, hogy nem fogok neki tetszeni, nem fog úgy közeledni hozzám.
2019. febr. 7. 21:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem is az, megérteném, nőként.
2019. febr. 7. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%

Kibekkelitek azt a pár hónapot, amikor már van terhes has..


Egyébként lehet hozzád másként fog állni.


De erre nem alapoznék.

2019. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
97%
De nem indokolta miert visszataszito? Anelkul nem szuletik baba. A terhes csikok aggasztjak vagy eleve a megnovo pocak? A csikok nem minden nonel jonnek ki es kenni is lehet, a nagy pocak meg ugyis lemegy es visszahuzodik. Nekem nagyon rosszul esne ha ezt mondana es biztos megharagudnek, te nagyobb aldozatot hozol a babaert mint o mert a te tested valtozik, te vagy rosszul, neked kell megszulnod es vegi hordanod honapokig. Ennyi empatia lehetne benne. Egyebkent a terhessegnel az is lehet hogy pont te nem fogod kivanni ot. Es egyebkent a baba van a pocakban ami majd latszani fog hogy rugdos es forgolodik, az is visszataszito lesz? Ennyi aldozatot o is hozhat a babaert hogy kibirja azt a 9 honapot.
2019. febr. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
64%

2. Vagyok


Furcsállanám, de elfogadnám


Viszont a férfiak többsége nem így áll a terhes nőkhöz.


Nekem ugyanúgy "puncsoltak" az ügyfeleink, mint előtte.

Mindig pozitív visszajelzés jött rám mint nő..

Soha annyira nőiesnek nem éreztem magam.


Problémamentes terhességem volt( fájdalmak rosszullétek az utolsó napig elkerültek)

Szerintem nagyon látszott rajtam h jól érzem magam a bőrömben..

2019. febr. 7. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Maga a terhed has, a kinézete nem tetszik neki.

Nem vagyok vékony, van pocakom. Azzal semmi baja. De a terhes has latványától irtózik.

Persze mobdhatom, hogy remélem velem más lesz hiszen engem szeret stb.

De mi van ha mégsem.

2019. febr. 7. 21:58
 6/12 anonim ***** válasza:
87%

Bocs, hogy férfiként (férjként, apaként) belekotyogok, de nekem meg az a visszataszító, ha egy partnerkapcsolatban élő férfi ilyet mond a párjának. És kb. fütyül rá, hogy a nő őrlődik magában emiatt, esetleg nem mer teherbe esni stb.

Empátiából elégtelen!

2019. febr. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon megbántana... Ilyet még nem hallottam. Ok ha pl a szülésnél nem akar bent lenni, de ez? Más férfi meg örömmel puszilgatja, simogatja a pocakot.

Furcsa mindenesetre, hogy ilyet kimond. Persze jó sz őszinteseg, de ezt is lehetett volna finomabban, ilyet mondami h visszataszito...milyen férfi az ilyen? Önző, gyerekes, éretlen... szerintem. Vagy tudat alatt nem is akar gyereket.

Az én kedvem lehet elmenne tőle h neki szüljek.

2019. febr. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
41%
Engem nagyon megbantana es szerintem is gaz hogy ez neki visszataszito, inkabb o az. A terhes nok a legszebbek, vallaljak azt hogy megvaltozik a kulsejuk, hordjak a babat minden velejarojaval es altalaban kiszepulnek. Az en parom peldaul szerette nagyon simogatni es puszikgatni, amikor megsimogatta mindig rugott a baba. Szerintem ha terhes leszel megvaltozik a velemenye,ez nem visszataszita es ezen nincs mit szegyellni egy nonek.!!Nem kis szenvedes van benne amit nekunk kell aldozni, tenyleg lehetne empatikusabb
2019. febr. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Innentől nálam két opció lenne: ha nagyon komoly és amúgy jó a kapcsolatunk, kapna rá esélyt, hogy pszichoterápia segítségével legyőzze ezt az érzést. Ha ennyit nem érne vagy erre nem hajlandó, akkor még aznap szakítanék. Ugyanis a terhesség egyérzst nem egy-két napra szól, másrészt ha már van, akkor nem lehet visszacsinálni, ha valakinek mégsem tetszik ez az állapot, harmadrészt elmondhatatlanul sérülékeny és érzékeny korszak, amikor a legkevésbé sem hiányzik egy férfitól ez a hozzáállás, végül: az sem hiányzik, hogy épp terhesen csaljanak meg vagy menjünk szét.
2019. febr. 8. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez elég érdekes, de engem is végtelenül megbántana. 24 hetes kismama vagyok, azért már nagy pocakom van, de a férjem imádja. Sokszor szokta simogatni, ölelgetni, de szerintem ilyen helyzetben, mikor a nőnek szüksége van érzelmi támogatásra ez kell is.
2019. febr. 8. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!