Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A terhességgel és (vagy)...

A terhességgel és (vagy) babaápolással kapcsolatban ki adta a legjobb, legrosszabb, legutálatosabb tanácsot és mit mondott?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 7. 07:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hehe jó kérdés:-)) az apósom csaja mikor megkérdezte hogy szoktam e kézbe venni meg hordozni a lakásban.... akartam neki mondani nem egész nap a földön van és rá se tojok a gyerekre.

Apósom meg közölte mikor szilveszterkor feljöttek koccintani (mert nagyon fontos dolog volt nem várhatott volna mondjuk 6-ig) tök taknyosan lázasan mindketten elkaptuk hogy biztos a krémtől folyik az orrunk.....

ááááá nem is mondok semmit.

2009. ápr. 7. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

előző vagyok. a barátnőm apósának a felesége volt még csúcs mikor a babának az ekcémás pofijáról megállapította hogy azért ilyen mert egy olyan nő nézett rá akinek megvolt a havija...

rájöttem hogy Einsteinnek igaza volt a világegyetem és az emberi hülyeség végtelen:-))

2009. ápr. 7. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A hulye volt anyosom allandoan azzal ette az egeszsegemet hogy merjem a gyereket mert egesz biztos keveset eszik es amikor szopi utan ratettem a merlegre allandoan el volt remulve,szinte mar mar azt mondta hogy eheztetem a gyereket.Erre megfogtam a merleget es kidobtam.
2009. ápr. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom minden babámnál elismételte, hogy ő ugyan nem szoptatna, nem szedné elő a mellét mások előtt (én se mások előtt szoptattam..), apósom is megjegyezte, hogy a férjem is felnőtt szoptatás nélkül, tehéntejen.. én miért nem adok azt a gyerekeimnek.. ja! Apósom egyik "kedves" megjegyzése: "Miért olyan furcsa a szája??" (Mam cumi - pillangó alakú - volt a kislányom szájában... Amikor a 4. babámat vártuk, anyós megjegyezte, hogy csak a cigányoknál van 4 gyerek, miért nem vetetem el..
2009. ápr. 7. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

38 hetes vagyok, de már kapom az okosságokat. Apósom mindig piszkál, hogy állandóan a dokihoz járok, mert annyira unatkozom. (csak a kötelezőre járok) Most hetente van NST és nőgyógyász, meg sem mondom neki.

Nagymamám a textilpelenkát tukmálja, mert szerinte az újabb fajták nem jók semmire, nem szívják be a vizeletet stb. Persze még nem is látott ilyesmit, úgy mond róla véleményt..

2009. ápr. 7. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nagymamám: "Én teljesen biztos vagyok benne, h' neked nem lesz tejed!" (nyolc hónapja szoptatok).Anyós: az egy hónapos újszülött babám orrát kenjem be korrektorral, mert az leszárítja a tejpöttyeit. Anyukám: mihelyst ülni tud, rakjam bilire (7 hónaposan ült fel magától). ???
2009. ápr. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

A férjem nővérének már van két fia. Így, mikor anyósoméknak elmondtuk, hogy babát várunk, rögtön az volt az első megjegyzés, hogy :"remélem lány lesz, nem kell még egy fiú"... erre én azt feleltem, hogy nem NEKIK szülöm, hanem magunknak...

hetekig meg se kérdezték, hogy vagyunk, mi van velünk, aztán meg hetente jött a telefon, hogy : "na, tudjátok már, hogy lány lesz-e?" Szegény férjemnek nagyon rosszul esett ez a hozzáállásuk.

Lányunk lett végül, és kb 2-3 hetente jönnek fel fél órára hozzánk. Bezzeg a másik két unokánál hetente egy délutánt ott töltenek...

2009. ápr. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyós mondta mikor 5 hó körül volt kislányom és még csak szopizott:"a Te tejed már nem ér semmit!Az már csak víz!Adjad neki a tehéntejet attól majd hízik!"Ekkor férjem felöltöztette a gyerekeket És mondta,hogy akkor most haza megyünk mert ilyen baromságokat nem akar hallgatni!16 hóig szopott,gyönyörű,egészséges lányka lett!
2009. ápr. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Amikor en megszulettem ,hat kesoi gyerek voltam,anukam 35 eves volt,akkoriban ez nagyon kesonek szamitott(39 eve)a nagymamam akit mellesleg hal"Istennek nem ismertem,ugy allt a kisagyamhoz hogy"Na itt van akit nem vartunk",amikor anyukam ezt meghallotta vegleg szivehez nott az anyosa,nem is engedte soha hogy beleszoljon a dolgaiba tobbet.
2009. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Anyósom azt 'tanácsolta', hogy adjak a 3 hónapos gyerekemnek sajtot, meg parizert, mert akkor jól lakik és nem kér olyan sűrűn enni.(3 óránként evett) Állitólag az ő gyerekei is ezt ették. Kász csoda, hogy renben van agyomruk és a bélrendszerük.
2009. ápr. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!