Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy hoztatok fel a parotoknal...

Hogy hoztatok fel a parotoknal a baba temat?

Figyelt kérdés
2019. febr. 15. 20:08
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Mi megegyeztünk, hogy akkor házasodunk össze, amikor gyereket is szeretnénk. Egyértelműen tudtomra adta, hogy szerinte eljött az ideje a családalapításnak.

Megkérte a kezem, összeházasodtunk és jött a baba. 😊

2019. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Az első randin megbeszéltük, hogy mindketten fiatalon és sok gyereket szeretnénk, mindezt házasságban. Valahogy egyértelmű volt, hogy az esküvő után nem védekeztünk. 😊
2019. febr. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%
Mi jegyesek voltunk de az eskuvot meg egy jo ideig nem akartuk,sok oka volt viszont babat szerettunk volna. En egyszer ereztem keszen allnek arra hogy anya legyek ot megkerdeztem mi a velemenye es mondta hogy szerinte mar eljott az ideje johet a lurko, aztan jott a baba miutan megszuletett megis helyesnek lattuk a hazassagot es megeskudtunk
2019. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%
Ruhát vásároltunk a Zarában és betévedtem a bébirészlegre ahol ömlengve szívecskékkel a szemem helyén mutogattam neki a kicsi ruhácskákat ő meg csak mosolygott. Ekkor már együtt voltunk vagy 6 éve és 3 éve együtt is éltünk a saját lakásunkban. Aztán nem sokkal rá végül betértünk vásárolni a kisbabánknak. :)
2019. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem mond meg neki kerek perec, hogy szerinted megérett a kapcsolatotok a babára és kérdezd meg hogy ő mit gondol róla. De ne nyaggasd és sürgesd! Én legalábbis így csinálnám, de nekem mondjuk szerencsém van, mert a párom már a kapcsolatunk eleje óta mondja hogy szeretne, de én ugye még akkor korainak találtam.
2019. febr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom, köztünk ez nem volt ilyen tabu téma, amit nehéz felhozni.
2019. febr. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Kb 3 hete voltunk együtt mikor mondtam, hogy valami nem jó, lehet kéne egy teszt... hàt így 😅
2019. febr. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
50%

Dejó!

Itt minden őszintén és jó választ le lehet pontozni. Hiányzott már egy ilyen kérdés.

2019. febr. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
36%
Éljenek a lepontozók! Szép estét nektek hölgyeim és uraim, a lepontozásotok éltet, egyszerűen imádom!!!!! ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Köszönöm, hogy időt szántatok arra, hogy rányomtatok a piros kezecskére, puszi! ❤️❤️
2019. febr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Hát ha ez kérdés akkor nem biztos, hogy ott minden rendben van.


Ez valahogy annyira természetes kéne legyen.

2019. febr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!