Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Sajnos egyedül maradtam egy...

Sajnos egyedül maradtam egy 2hónapos babával milyen lehetősegeim vannak?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult hogy egyedül maradtam a picikémmel és saját labra kell állnom,munka illetve bölcsi vagy bmilyen lehetőségem van?!nem tudom hova induljak
2019. febr. 16. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
78%
2 hónapos babát nem vesznek be bölcsibe. Kérj segítséget a családodtól plusz GYED, családi pótlék, gyerektartás. Esetleg családsegítő, ahol ruhát, pelenkát adnak.
2019. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
96%

Ez így elég kevés. CSED-re, GYED-re jogosult vagy? Mennyit kapsz? Van hol laknotok? Családod tud segíteni? Apuka hova tűnt? Gyerektartás? stb stb stb

Nagyon nehéz segíteni kb nulla infóval.

2019. febr. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Most még együtt lakunk de a helyzet kettőnk közt annyira elmérgesedett,hogy ma jutottam oda tényleg vége ...én próbáltam a gyerkőc miatt de nem megy .Ő tudna menni az anyjához de nem hajlandó én meg nem veszekszem mert így is ki vagyok.Szüleim nincsennek már sajnos senkim sincs .
2019. febr. 16. 18:48
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Oké, válaszoltál és még mindig ott tartunk, hogy nulla infónk van... Ha panaszkodni szeretnél és szidni a párod, azt is megértem, de ha tényleg segítséget kérsz, akkor légyszíves adj infót és itt most nem arra gondolok, hogy mennyire mérgesedett el a dolog köztetek és ezt mennyire nehezen viseled hanem, hogy milyen az anyagi helyzeted, van-e hol laknod stb.
2019. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
68%

Leghamarabb 6 hónapos kora körül veszik be a bölcsibe, ha van hely, ez sok helyen várólistás vagy magán..

GYED?

Szerintem neked kellene a fedél alatt maradni a picivel, így sem lesz egyszerű.

2019. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Gondolom nem a pucér sejhajodra szültél,0 munka nélkül,nyilván volt némi megtakaritásod is,na azt most kapd elő.
2019. febr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Az anyagi helyzetedhez mérten keress albérletet, ha nem , akkor minél előbb anyaotthont.

Irasd be bölcsibe a picit már most, mert általában várólista van, és csak a gyerek 6 hónapos korától mehet.

Keresd fel a védőnődet ő is sokat tud segíteni.

Az önkormányzatnál is kérhetsz támogatást, esetleg önkormányzati lakást.

Helyi segélyszervezetektől ruhát, kaját, pelenkát tudsz kérni.

2019. febr. 16. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%
Ne feledd, hogy gyerektartás jár neked!
2019. febr. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Anyaotthon, ha senkid nincs. Onnan lehet majd tovabb lepni, munkat keresni, valahol szobat kivenni vagy esetleg masik anyaotthonos anyukaval lakast berelni. Sok sikert!!
2019. febr. 18. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2020. jún. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!