Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a Mici névről?

Mit gondoltok a Mici névről?

Figyelt kérdés
2019. febr. 25. 03:00
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
79%
Egy édes kislánynak oké, de felnőttként nekem egy végtelenül buta, egyszerű nő jut eszembe róla. Olyan "Micike kedves, főzzön már egy kávét" kategória. Mondjuk Dr. Kovács Micit az életben senki nem venné komolyan.
2019. febr. 25. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%
Nem adnám, de ez is bizonyítja, hogy nem csak az számít, hogy celeb adta e. A Benett, nem csak azért lett felkapott mert épp Sebestyén Balázs adta, hanem mert egyébként érdekes és vállalható. A mici nem lett népszerű, pedig Ördög Noraek legalább akkora mozgató erők a médiában.
2019. febr. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
38%

"A Mici sem csak 10éves..és ugyan úgy becenévből erd mint a Lili."


Nem tudom hány éves név Mo-on a Mici név, én a Benett névre értettem, hogy hóbort, a Lilivel szemben.

Az, hogy sok név ered egy rövidített vagy becézett formából, attól még nem lesz komolytalan vagy tartalmatlan feltétlenül egy keresztnév. A Mici viszont inkább gúnynév, mint becenév és főleg nem egy rövidítés jut az ember eszébe róla. Ha neked ez tetszik, add a gyereknek, ettől még lehet normális ember.

2019. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
54%
Hát a Benett legalább olyan gáz mint a Mici, annyi különbséggel hogy már minden óvodai csoportban van legalább egy Benett, Micivel meg egyel találkoztam összesen. Magyar gyereknek mindkettő tragikus.
2019. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt egy osztálytársam akit Micinek hívtuk, de másodikban ez még oké volt. Igazából normális neve van, csak ráragadt. Mici. Már 7 éve nem láttam, mert abban az évben el is ment, de ha jól tudom, már senki sem Micizi, csak a neten vagyok képbe, hogy kb. mi is van vele. Kislánynak elmegy, de ha most ismernék meg egy korombeli Micit... hát
2019. febr. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gyereknek? Borzalmas. Egy cicának aranyos.:)
2019. febr. 25. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!