Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ötletes képek a tesó bejelenté...

Ötletes képek a tesó bejelentéséről?

Figyelt kérdés

Láttam már borsósat, cipőset, biztositótűset, ultrahangosat! Valami frappáns dologra gondoltam, hogy lehetne bejelenteni, hogy jön a testvér?

Van egyéb tippetek?? Képet készítenék és azt ajándékoznám az illetékeseknek.

Bocsi, ha rossz kategóriába tettem...



2018. jún. 3. 12:04
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Én láttam olyat, hogy a “nagyobbikról” vagy akár szülôkkel együtt egy fotó és a gyerek tart a kezében egy táblát, amire rá van írva, hogy “big sister/brother”.


Ugyanez ha ilyen feliratú ruhába öltöztetitek.

A ruha felirata meg millióféle lehet.


Pl.

Can’t keep calm, because meg sister/brother is coming


Ezeknek csak a fantázia szab határt.


De amúgy ez a kérdés nálunk is aktuális, jó hogy feltetted :)

2018. jún. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, akkor hátha kapunk jó ötleteket! ☺
2018. jún. 3. 12:17
 3/9 anonim ***** válasza:
60%

Én olyat is láttam,hogy egymás mellé áll anyuka,apuka,tesó és közéjük plusz jelet odaszerkesztettek, a végén pedig egy egyenlőségjel és akkor ott van,hogy 4.Bár ez már csak akkor jó,ha biztos tudjátok,hogy csak egy baba van.

Vag szintén egymás mellé álltok,mindenki fogja a pocakját.Apuka hasán az van,hogy beer,a tesójén applejuice,a tieden baby.De ha mindenképp csak a kisfiad/kislányod szeretnéd,hogy rajta legyen,ezek a pólók jó ötletek.

Majd írd meg,mit találtatok ki mert kíváncsi vagyok:)

Egyébként meg gratula a bébi(k)hez?!

2018. jún. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%

Elsô vagyok.

Most én is elkezdtem kutakodni :)


Láttam egy olyat, hogy apa ölében ül a gyerkôc, kezükben tábla és rá van írva, hány hónapos a gyerek. Anyuka ül mellettük, az ô kezében is tábla, és ráírva, hogy ô hány hónapos terhes.

Mondjuk ez egy 7-8 éves gyereknél annyira nem jó :)

2018. jún. 3. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Megírom mindenképpen 🙂 csak sikerüljön kitalálni. És nem lebukni addig...szemfülesek ezek a mamák de még nagyon az elején vagyok! 😂


A tábás dolog sem rossz de nem szeretem ezt a xy hónapos dolgot 😁 2,5éves. Hónapokat már rég nem számolok 😉

Az is lehet, hogy rendelek valami nagy cumi alakú lufit ebayről és lefotózom vele a lányom 🤗

?? Szerintetek?

2018. jún. 3. 14:43
 6/9 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem úr isten...!
2018. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%
Én olyat láttam, hogy üvölt a kisgyerek a babaágyban és az ágyon van egy kis tábla, hogy "x hónaptól kilakoltatva"....
2018. jún. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
25%
Ezek inkább szánalmasak mint cukik vagy ötletesek.
2018. jún. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
94%

63%-os, ha nincs építô jellegû hozzászólnivalód, menj és foglald el magad.

Mellesleg neked soha nincs, minden kérdésnél csak kötözködni meg bunkózni tudsz. Rém szánalmas, hogy ez az idôtöltésed. De leginkább unalmas vagy.

2018. jún. 5. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!