Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan legyek újra "szép"?

Hogyan legyek újra "szép"?

Figyelt kérdés
Azért idézőjeles mert szülés előtt se voltam szépségkirálynő,de másfél éve szültem, rengetegszer kel a gyerek éjjel,és a fejem mint a mosott sz.r komolyan 😩 a szemeim alatt hatalmas fekete foltok, a bőröm mintha tíz évet öregedett volna. Sminkelés nem játszik,sose sminkeltem és nem most szeretném elkezdeni. Tudtok valami krémet esetleg, vagy valami kezelést ami segíthet?
2019. febr. 28. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Plasztikai sebész?

A kialvatlanságon 2 dolog segit... Az egyik a smink, amit ugye nem akarsz, a másik az alvás. Esetleg egy éjjel vagy egy hétvégét mamázik a picur, addig te pihensz.

Én a krémekben nem hiszek amugy...

2019. febr. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
92%

Csoda.


Most őszintén, ha sminkelni nem akarsz, mit vársz? A bőröd nem lesz újra fiatalos, rugalmas és kipihent, ha nem alszol eleget... Tehetsz érte, persze, de ugyanolyan úgysem lesz.

Amik nekem beváltak:

-normális esti bőrápolási rutin, tehát nem "éppen amit találok a szekrényben, az arcomra kenem"

-szemránckrém napi szintű használata (Estée Lauder nálam a kedvenc, de mindenkinek más, ugye)

-megfelelő hidratáltság, napi 2 liter víz minimum

-nem csak én keltem a gyerekhez, hanem az apja is, megosztottuk a dolgot

2019. febr. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
6%
Menj el sminktamfolyamra
2019. febr. 28. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Hát ne haragudj, de azt a gyerekét ketten vállaltátok. Nekem terhesen Minden bajom volt, meg érzelmi szeszélyeim, férjem nem akarta tolerálni, vagy nehezen tolerálta, megmondtam neki,jobb lesz, ha megváltozik, ha nem, le is út, fel is út. Ja és a gyerekét se egyedűl vállaltam. Szépen kivette a részét mindenböl. Én még tudtam pihenni, és magammal foglalkozni. Anyád nincs? Nála is hagyhatnád pár napig. Mi párom anyjánál hagytuk egy hétig, mikor kikapcsolódni mentünk.
2019. márc. 1. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
53%
Smink nélkül nem fog menni. Egy krémtől sem leszel szép.
2019. márc. 1. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Éjszaka mennyit alszol?


Ami nekem bevált annó:

Nappal amíg aludt én is aludtam vagy pihentem. ( korábban en is mindent akartam egyszerre és bizony nagyon kimerített, így rájöttem h ez is igenis fontos )

Megfelelő étrend, sok zöldség gyümölcs es folyadék ( nekem a cékla, répa, alma, narancs facsart lé jött be ízre és hatásra is)

Friss levegőn intenzív séta ez a gyereknek is jót tesz.

Bőrtipusodnak megfelelő bőrápolás, thermal víz spray+ hyaluronsavas hidratáló

Smink: estee lauder bb krém , korrektor, szempillantás spirál voalá máris jobb az összkép.

2019. márc. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Napközben aludni a gyerekkel. Ez leginkább akkor megy, ha előtte jó sok voltatok friss levegőn :) Sok folyadék, vitaminok.
2019. márc. 1. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyugi ha újra ki alszod magad újra jobban érzed magad ,nyugi és pihihenj ,stressz ės a ki alvatlansåg őrségit tėnyleg .

Ėn nekem nagyobb gyerekeim vanak jår viszont munkåm ės a kolėgåim elėg sok stressz ėr így ėn is gyorsabban öregszem ,most hogy egy betegsėg miatt itthon vagyok eltüntek a råncok ,ės kicsit nyugodtabb vagyok.

2019. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!