Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogyan legyek szép smink nélkül?

Hogyan legyek szép smink nélkül?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy utálok sminkelni, nekem nem áll jól, utálom az alapozót és a korrektort, meg a BB krémeket is, úgy vettem észre, hogy ezektől csak csúnyább lett a bőröm ,mint volt de valamit kéne tenni, mert ez már nem állapot ahogy a bőröm kinéz, kenegetem mindenféle krémekkel, mindennel ami csak Természetes!! Nem szeretem a mű dolgokat, sőt utálok mindenféle sminketés minden ilyesmit! Műkörömről , műszempilláról ne is beszéljek, fújj! Eddig sminkeltem.. Annyi kakit magamra kentem hogy már megbántam és egyik napról a másikra eldöntöttem, hogy leteszem a sminket, ez tegnap történt meg.Ennyi volt eddig a mindennapi sminkem: alapozó, szempillaspirál, szemöldök ceruza, szájfény.. Szerintem ez sok, főleg az alapozó, az alapozó tönkretette a bőröm.. igaz legtöbbször BB krémet használtam alapozó helyett de az is tönkretette.. Mit tegyek a bőrömmel hogy elfogadható legyen smink nélkül? :(

2019. febr. 27. 19:48
 1/10 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem oda írni: 16/L


(helyesírási hibákért elnézést kérek)

2019. febr. 27. 19:51
 2/10 anonim ***** válasza:
73%
A természetes szépség velejárója, hogy olyan az arcod amilyen. Fogadd el magad és mások is el fognak. Aki nem, az nem érdemli meg, hogy jóba legyél vele.
2019. febr. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
35%

Mi a baj a bőröddel? Pattanásos? Szerintem menj kozmetikushoz és ő ad tanácsot egyénre szabva. Az is számít hogy mit eszel. A sok zsíros, fűszeres kaja rossz a pórusoknak. Igyál sok vizet. A korod is közre játszhat, még a hormonok ingadoznak. Fogamzásgátló is okozhat aknét.

De ami nekem bevált, az a sima szappanos arcmosás (lemossa a zsírt) és csak nivea krémet használokhidratálásra, az beivődik egy perc alatt. Mondjuk én szoktam alapozót feltenni (Rimmel wake me up), ezen kívül szempilla spirál és labello ajakra. Ez teljesen natúr és bőven elég.

32/N

2019. febr. 27. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nincs pénzem kozmetikusra
2019. febr. 27. 21:04
 5/10 anonim válasza:
22%
Akkor legegyszerűbb ha bőrgyógyászhoz mész, nekem segített, amit felírt plusz kaptam fogamzásgátlót rá és már csak néha van egy-két pattanásom de az tűrhető
2019. febr. 28. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Ha jól veszem ki, a pattanások lehet a problémád.

Itt van néhány bejegyzés a témáról:

[link]


Amíg pedig elmúlik, vagy már smink nélkül is szépnek érzed a bőröd, kereshetsz olyan BB krémet, vagy alapozót, ami nem okoz pattanásokat. Ilyenek is léteznek, bár nem feltétlenül könnyű hozzájutni sajnos.

2019. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek, kipróbálom ezeket :)
2019. febr. 28. 20:51
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nehogy felírass fogamzásgátlót pattanásra! teljesen összezavarja a hormonrendszert, ami még csak most kezdene alakulni. A haladóbb orvosok már fel sem írják. Inkább az étkezésre figyelj: minél kevesebb cukor, a feldolgozott, adalékanyagos kaják kerülése, ha akarod, a tejterméket vagy a glutént is elhagyhatod, sok embernek az okoz pattanást. kísérletezz néhány hétig, és látod, mi vélik be.
2019. febr. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm, rendbenezt teszem :) egészségesen fogok enni :D
2019. márc. 1. 06:26
 10/10 anonim ***** válasza:

Én full ragyás lettem a fogamzásgátlótól és meghiztam.


Rendszeres sport.

Sok zöldsdég és gyümölcs.

Napi 2 L viz.

Garnier pure skin.

2019. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!