Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Más is van aki szülés után...

Más is van aki szülés után lett pánikbeteg?

Figyelt kérdés
Ha igen akkor volt valami ami segített? És a gyerekhez hogy viszonyultatok így?
2019. márc. 9. 08:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Az idő segített. 3 éves a gyerek,mostanra múlt el. Magam hoztam rendbe a dolgokat segítség nélkül. Durva egy dolog amúgy...volt,hogy a mentőt is rámhívták,de nem kaptam semmit. Nyugtatót adtak volna,de én nem veszek be olyasmit sosem.


A gyerekhez ugyan úgy viszonyultam,nem is értem,mire gondolsz.

2019. márc. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Értem az a legjobb ha tudtál magadon segíteni gondolom ehhez akaraterő is kell.

Hát azt úgy értettem hogy pl féltél vele egyedül lenni.

2019. márc. 10. 10:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Választásom nem volt,mert a férjem dolgozott.
2019. márc. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nálam a pánikrohamoknak nem volt köze a gyermekhez. Őt imádtam születése előtt is,szerettem nagyon szoptatni stb stb.


Nálam fizikai tünetek voltak,nem ilyen félelem meg ilyesmi. Szèdültem,fulladtam,a pulzusom felszaladt 110 fölé. Egyszer 122-es pulzussal mentem le a dokihoz. Akkor a férjem is itthon volt,épp főztem. Kiderült,hogy szívritmuszavarom lett a csàszàr után (vagy a csàszártól...). Kaptam rá gyógyszert,de igazsàg szerint az is elmúlóban van.


Érdekességként leírom,hogy közeli ismerősömnek is szívritmuszavara lett csàszár után. Sokkal súlyosabb,mint nekem!!


Szóval érdemes azt a pánikrohamot egy kardiológusnak is kielemeznie,nehogy szívproblèma legyen a hátterében!

2019. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!