Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan lehet baba mellett...

Hogyan lehet baba mellett benti macskát tartani, hogy a higiénia szigorúan megmaradjon?

Figyelt kérdés
2019. márc. 10. 21:19
 1/9 anonim válasza:
21%
Sehogy.
2019. márc. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Mi szúnyoghálós ajtót tettünk a babaszobára, hogy ne feküdjön be a macsek legalább az ágyba. Más óvintézkedés nem volt, túlélte az összes gyerekünk.
2019. márc. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
22%

Ahogy #2 írta.

Az már màs dolog, hogy állatnak kint az udvaron van a helye, nem bent a hàzban.

Van kutyànk, van macskànk, jól érzik magukat az udvaron, mi pedig jól magunkat bent a hàzban, ami a mi életterünk.

2019. márc. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Szintén a szúnyoghálós megoldást javaslom.

3-as válaszoló: biztos te is jól éreznéd magad -20 fokban a barlangban, mert ez a természetes élőhelyed. A mai házi macska pedig sivatagi éghajlaton alakult ki, úgyhogy biztos "jól" érzi magát az udvaron...

2019. márc. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
86%

#3-ast szívesen kitenném én is a természetes élőhelyére...


Kérdező, antibakteriális környezetet cica mellett nem tudsz teremteni, de alapvetően nem is kell. Az hogy baba mellett mennyi időt kell fordítanod a takarításra, az függ attól, hogy mondjuk mennyire hullik a macsek szőre.

Én cica mellett naponta egyszer pórszivózok és felmosok. Ha elkezd mászni, akkor valószínűleg kétszer fogom elvégezni egy nap.

Viszont ez a szúnyoghálós ötlet is nagyon jó, nekem eszembe sem jutott. Köszönöm a tippet! 😊

2019. márc. 11. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Nálunk a gyerekszobába nem jöhet be, már terhes voltam, mikor költöztünk, így megszokta, csak leül az ajtóban, onnan les. A mi szobánkba is csak nappal jöhet, ott van ágytakaró. Illetve vettem vileda gőzölős felmosót. Azt szoktam heti 2-3 alkalommal végigtolni a lakásban.
2019. márc. 11. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
84%

Gyerekszobába nem jőhet be a cicánk, így van szoktatva. Napi 2x felsöprök, ha mászni fog a kislányom, akkor napi 2x fel is mosok majd. Szőnyeg nincsen sehol. A cica nem feküdhet a baba cuccaira a nappaliban, ha ezt nem tudjuk felügyelni, akkor elpakoljuk a játékokat egy dobozba. Ha leteszem az ágyra, mindig teszek alá saját plédet. Felügyelet nélkül sosem hagyom őket.


Gyakorlatilag a macska nem nagyon érdeklődik a baba iránt, ha sír akkor ki is megy a szobából. Annak ellenére, hogy mindenki kirakat volna a macskákat, nincsen semmi gond. Sosem bántotta.

2019. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
22%
A kutyànak is, a macskànak is hàza van, sőt a macska telente bemegy a kazànhàzba, ergo nem fagy meg.
2019. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%

Mellesleg sem a műhelyből, sem a garàzsból nincsenek kitiltva, de a hàzban nincs helyük.

A macska mellesleg csak ideszokott, a kutya sajàt döntés.

2019. márc. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!