Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy fog kijarni a vedono?

Hogy fog kijarni a vedono?

Figyelt kérdés
Be vagyok jelentve egy ismeroshoz az egyik budapesti keruletbe az orvos miatt, viszont egy masik keruletben lakok kb fel orara onnan, oda nem tudnak bejelenteni az albiba. koltozest is tervezunk videkre, hogy jar ki a vedono igy?
2019. febr. 24. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Èn ugy tudom hogy a tartózkodàsi helyedhez tartozó fog menni nem a lakcimed szerinti. Legalàbb is nàlunk igy van.
2019. febr. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Másik kerületből nem fog kimenni a védőnő. Ahhoz a védőnőhöz kell bejelentkezned, aki a tényleges tartózkodási helyed szerint körzetes. Nem kell hogy be legyél jelentkezve.
2019. febr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Védőnőt nem érdekli te hova vagy bejelentve. Ahhoz kell járnod akihez a körzet tartozik ahol életvitelszerűen laksz és ő is oda fog kimenni. Az enyém csak azért érdeklődött a lakcímem után ahova be vagyok jelentve mert javasolta, hogy igényeljem a kerülettől az ingyenes babacsomagot. :D Ha keresed a védőnődet akkor azt keresd ahol laksz ha pedig költöztök nyilván majd azt akihez az ottani cím tartozik.
2019. febr. 24. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!