Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Köteles vagyok a védőnőnek...

Köteles vagyok a védőnőnek bejelenteni hogy elköltözünk, de apuka nem lesz?

Figyelt kérdés
2gyermekem van,elválunk az apjukkal,en költözök a 2gyerekkel.Ahova költözünk,új védőnő lesz ugye körzetileg,szólnom kell neki mindenképp majd hogy apuka nem költözött?Vagy nincs köze hozzá?Igazából félek,nehogy emiatt alkalmatlannak találjon a gyereknevelesre,hogy egyedül nevelem őket,és nehogy elvegyék tőlem...megtehetik emiatt?Semmiben nem szenvednek hiányt,mindenük megvan,és meg is lesz,van munkahelyem,pénzem,jelenleg gyeden vagyok.
2019. márc. 13. 11:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért vennék el őket? Ez felesleges para, viszont az jó, ha tudja a védőnő, hogy egyedül vagy, mert ha bármi miatt segítség kell, tudja, hogy kit, hol keressen.
2019. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az új védőnőhöz bekell jelentkezni,nem köthet bele,hogy egyedül neveled őket.
2019. márc. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.Akkor mindenképp mondanom kell neki hogy apuka nélkül költöztünk?
2019. márc. 13. 11:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted nem léteznek egyedülálló szülők, mert mindenkitől elveszik a gyereket????


Sajnos amikor ok van rá, sokszor akkor sem veszik el, nálad meg az égvilágon semmi ok. Írod, hogy van lakhatásod, megélhetésed, stb.

Semmi félnivalód.


Szerintem nem kell kihangsúlyoznod, de ha rákérdez, akkor persze, mondd neki, hogy nincs képben az apuka.

2019. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Tudom, csak azért mégis bennem van a félsz...és elég ramaty állapotban vagyok jelenleg.Tehát ha bárki szoba hozza,elsírom magam...nagyon megvisel még ez az egész,és ettől félek,ha -beszélnem kell róla neki hogy apa nélkül költözünk,egyből elbőgöm magam az tuti,és nem akarom hogy instabilnak,depressziósnak titulaljon.
2019. márc. 13. 11:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sok elvált, egyedülálló anya van, szóval emiatt biztos nem veszik el a gyerekeket. Ha meg friss a dolog, tök természetes, ha elsírod magad a témán, ettől senki nem fog depressziósnak vagy alkalmatlannak tartani.
2019. márc. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2019. márc. 13. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!