Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ez mi lehet állandóan csapkod...

Ez mi lehet állandóan csapkod hisztizik visit a gyerek amikor velem van?

Figyelt kérdés
Ha az apjával vagy valahol vagyunk teljesen tűrhető de velem eget rengetően hiába nevelem stb. Semmi nem hat csak azért is mást akar mint amit mondok tanácstalan vagyok már majdnem napi szinten sirok nem birják az idegeim egész nap sìr az udvaron néha jól néha rosszul viselkedik rászólok hiszti...a napunkból kb.4 óra a hiszti mentes 2éves elmúlt,valamit elrontottam mit csináljak?:(
2018. nov. 18. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
49%

A gyerek azzal hisztizik a legtöbbet, akinek a társaságában a leginkább biztonságban érzi magát, akiben legjobban bízik, aki legjobban szereti.

Szóval érezd megtiszteltetésnek! :)

2018. nov. 18. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem megnyugodhatok hogy akkor minden rendben és igyekeztem jól csinálni mindent ami tőlem tellik,de ez mellett még nagyon rossz is és megilyeszt amiket csinál amikor 2en vagyunk és amikor máshol van ég és föld!
2018. nov. 18. 08:54
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Az enyém ugyanez. De benne volt az otthoni unatkozás is. Hiába volt lefoglalva. Aztán jött a bölcsi és minden helyre állt.
2018. nov. 18. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
54%

Eloszor is ez egy ilyen idoszak, most tanulja, hogy mit lehet, es mit nem. Masreszt veled ki meri engedni a gozt (tudom, ez nem vigasztal), par honap mulva egyre jobb lesz.


Nekem ezek a cikkek rengeteget segitettek:

[link]


Mi az, ami miatt ra kell szolni?

Mi az, ami miatt hisztizik?

Akkor is ez van, amikor nem ehes/almos?

2018. nov. 18. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
54%
Ja es nekunk is a bolcsi segitett. 18/19 honapos koraban indult ez a nehez idoszak, kb. 26 honapos koratol lett sokkal jobb, kozben 22 honaposan kezdte a bolcsit, azzal nekem is tobb turelmem lett, hogy fel napban pihentethettem az idegeim.
2018. nov. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is csinálja a gyerek.18 hós.

Tök jól elvan apával, meglát engem, és mintha elmennének otthonról...

2018. nov. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!