Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Születendő kisfiunknak a Máté...

Születendő kisfiunknak a Máté nevet adnánk, de állítólag favorit név, bár mi még nem hallottuk a környezetünkben. A párom attól tart, hogy az oviban majd minden második gyerek felkapja a fejét, ha a Máté nevet hallja. Ez ennyire drasztikus lehet?

Figyelt kérdés
2008. nov. 10. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is elterjedt név, de ha neketek tetszik, miért ne?

Ugyanigy szenvedtem annak idején a Timi nevemmel meg a Tibi osztálytársammal:-))Sosem tudtuk, kinek szólnak:-)

Szóval ez ne tartson vissza

(nekem 3 Máté ismerősöm van)

2008. nov. 10. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban nagyon elterjedt név. Én egy iskolában tanítok, és minden osztályban van legalább kettő.
2008. nov. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ezen nem kell aggódni. Az én osztáloymban 3 gabi volt. és??? Szerintem nem drasztikus, legfeljebb lesz egy bece neve. :)
2008. nov. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az a fontos, hogy a közvetlen környezetetekben nincs. Az meg hogy az oviban mi lesz telejesen mindegy mert egyrészt ahogy az elöttem válaszoló is írta majd becézik valahogy, másrészt meg olyan név amúgy se sok van amivel bárhol majd nem találkozol. Ha nektek tetszik akkor mindenképpen maradjatok a Máté név mellett.
2008. nov. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Húgom osztályában 4 Viki van. Amúgy ha tetszik a Máté név, nyugodtan add azt.
2008. nov. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
az én köreimben csak egy Máté van <3
2009. aug. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!