Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes vagyok és a férjem nem...

Terhes vagyok és a férjem nem szeret, ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
A férjem közölte velem, hogy nem szeret, illetve szeret kb mint egy barátot. Ha betoppan az életébe újra a szerelem akkor természetesen elhagy, de azért nem engedi el az én és a gyermekünk kezét. Az a baj, hogy én még mindig ugyanolyan szerelmes vagyok mint mikor hozzámentem, nálam nem múlt el. Várjak a nagy bejelentésre, hogy ő milyen szerelmes és elhagy? Lépjek én és próbáljak meg túllépni rajta?

2019. márc. 19. 05:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
88%

Lépj te.

Nagyon rossz lesz ha ő lép ki.

Van hova és miből memned a gyerekkel?

2019. márc. 19. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
52%
Na tudod ám mit,fogd a cuccaid és csomagolj össze szépen. Szülö,testvér,barát,akárki jobb mint ez a patkány. Gondolom volt munkád,ezért nem maradsz minden pénz nélkül.
2019. márc. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
98%

És ez a terhesség előtt nem jutott eszébe? Érdekes.

A rózsaszín köd elmúlik, ami marad utána, az a szeretet. Ez minden kapcsolatban így van, és a következőben is így lesz. Az ilyen ember, mint a férjed, ezt a kezdeti lobogást kergeti, és egyik kapcsolatból ugrik a másikba.

Neki nem való se házasság, se gyerek.


Nem tudom, hogy mik a körülményeid. De egy biztos: én sem várnám meg, hogy ő mellettem élve keresi a nagy őt, én meg nagy hassal teregetem a gatyáit.


Hanyadik hétben vagy?

2019. márc. 19. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
94%

"Ha betoppan az életébe újra a szerelem akkor természetesen elhagy, de azért nem engedi el az én és a gyermekünk kezét".


Ezt ő mondta? És te még most is vele élsz? Nem alázd már meg magad!

2019. márc. 19. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Kicsit bővebben?? Hány éves vagy? Mióta vagytok házasok? A férj is akarta ezt a gyereket? Hány hetes terhes vagy most?

Vagy direkt hallgatod el az infót, mert már terhesség előtt is ordító jelek voltak, csak te legyintettél??

2019. márc. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
97%
Én nem bírnék mellette maradni így, megalázó lenne számomra.
2019. márc. 19. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
97%

Ahh az exem csinálta ezt velem..szóval átérzem, és én is azt mondom hagyd ott, ne várd meg míg megtalálja a szerelmet..én megvártam..fúúú de buta voltam..


Kitartást és boldogságot a babához!

2019. márc. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
96%

Hasonló sztorim van.Évekig minden szép és jó volt,terveztük a babát,majd mikor teherbe estem,hirtelen kiszeretett belőlem,el akarta vetetni,tönkreteszem az életet stb.Nyilván nekem eszembe sem jutott...én léptem ki az életéből ezek után.Boldogulok így is,ő pedig a lábát sem dugja errefelé.....

Lépj túl rajta,hagyd ott,ne várd meg míg ő lép ki mert az sokkal rosszabb lesz és ki tudja mikor teszi majd de valószínű pont a legrosszabbkor.

Nekem jobb volt egyedül várnom a fiamat és neki is jobb egy ilyen apa nélkül aki a fejére sem tojik.Varhatod,hogy majd megváltozik minden,amikor megszületik a pici,de mi van ha nem?Már nem a szerelmet kell nézned hanem a gyereked.

2019. márc. 19. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Ühhüm, tehát szex az oké, minden más nem. Nem tudom, ki hogy van vele, de én nem szexelek a barátaimmal. Full gáz.
2019. márc. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

EZt nem értem. Amikor teherbe estél, akkor ennek semmi jele nem volt? Abban a hitben voltál vele, hogy éppolyan szerelmes, mint te?


A konkrét helyzetről viszont több dolog eszembe jutott. Egy hosszú kapcsolatban nem feltétlenül sikerül mindig mindkét félnek éppen abban a nagyon lángoló szerelmi fázisban lenni, persze van, akiknél így van, de az gyakoribb, hogy hullámzóak némileg az érzelmek, hol az egyik lángol kicsit jobban, hol a másik, hol mindketten egyszerre, hol meg épp egyikük sem annyira. A rosszabb időszakok nem feltétlenül jelentik a kapcsolat végét, az attól függ, hogy mit akarnak a felek, felszítani újra a tüzet, vagy lépni egy másik kapcsolatba.


Tüzet magad iránt csak te tudsz csiszolni, mégpedig leginkább azzal, ha látja, hogy nélküle is teljesne egyben vagy, kiegyensúlyozott, magabiztos, senki szerelmére különösebben nem ácsingózó, önmagával teljesen rendben lévő 100% nő. Ha valamivel, ezzel az eggyel fel lehet izzítani a kihunyóban lévő tüzet. Tehát igen, adott esetben azzal, hogy büszkén és emelt fővel nem tartasz igényt a kézfogására, ha képes volt azt mondnai, hogy az első szerelmért elhagyna.


Csak a gyerek(ek) miatt ne maradjon.

2019. márc. 19. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!